Otrā uzvara virslīgā Tukuma futbola komandai!

Svētdienas, 25. oktobra pēcpusdienā Tukuma mākslīgajā sporta laukumā 23. kārtas spēli «Optibet Virslīgas» čempionātā aizvadīja FK «Tukums 2000/TSS» virslīgas komanda, uzņemot devītās vietas īpašnieci FK «Metta» komandu.

Kā informē Tukuma futbola klubs, spēles sākumā laukumā aizritēja līdzīga cīņa, un līdz bīstamiem momentiem komandām tikt neizdevās. Taču spēlei nedaudz iesilstot, parādījās arī pirmie vārtu gūšanas momenti: ”Puslaika izskaņā kļūda laukuma vidusdaļā noveda viesu uzbrucēju līdz draudīgam sitienam, bet mūsu vārtsargs bija uzdevumu augstumos. Pēc sekojošā stūra sitiena viesi atklāja spēles rezultātu, un mūsu puišu centieni ko mainīt nedeva rezultātu.” Taču otrajā puslaikā tukumnieku komanda bija pārvērtusies līdz nepazīšanai. ”Iespējams, trenera smagie vārdi, un arī pa kādam lidojošam priekšmetam, atmodināja mūsu puišus,” raksta klubs. Izmantojot viesu kļūdu aizsardzībā, Olabanjo Aleksanders Ogunji pēc Emekas Mihaela Bazila piespēles rezultātu izlīdzināja. ”Sajutuši ”asins” garšu, tukumnieki mettiešus iespieda viņu laukuma pusē, un visiem bija skaidrs, tas ir tikai laika jautājums, līdz tiks gūti vārti. Maksims Sidorovs vairākas reizes plosīja viesu aizsardzības līnijas, un pēc viena no tādiem reidiem viņa centrējumu soda laukumā vārtu guvumā pārvērta Emeka Bazils – 2:1, un sākās pats nervozākais spēles brīdis…,” raksta klubs. Mājnieki kļuva piesardzīgāki, vairāk spēlējot aizsardzībā. Pēc vienas no epizodēm bumba pat pabija tukumnieku vārtos, bet… vārti tika gūti no aizmugures stāvokļa. Spēles izskaņā savas ātruma īpašības nodemonstrēja Emeka, gūstot savus otros, bet komandas trešos vārtus, tādējādi uzstādot spēles beigu rezultātu. ”Pelnīta un skaista uzvara – 3:1 pret 9. vietas komandu, tādējādi parādot, ka mūsu komanda ir piederīga pie Latvijas futbola augstākās sabiedrības,” tā klubs.

Komentāri

1. “Tukuma mākslīgajā sporta laukumā” , diez vai ka Pauzerī spēlēja, nemaldiniet.