VUGD atzīmējis 153. dzimšanas dienu

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests vakar, 17. maijā, atzīmēja jau 153. dzimšanas dienu. Tradicionāli šajā dienā ziņkārīgajiem un zinātkārajiem ir iespēja ielūkoties dienesta un profesijas aizkulisēs – depo ir atvērti apmeklētājiem, bet ugunsdzēsēji – stāstiem.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests 17. maijā atzīmēja jau 153. dzimšanas dienu. Tradicionāli šajā dienā ziņkārīgajiem un zinātkārajiem ir iespēja ielūkoties dienesta un profesijas aizkulisēs – depo ir atvērti apmeklētājiem, bet ugunsdzēsēji – stāstiem. Arī Tukuma depo jau rīta pusē viesojās Engures bērnudārza «Spārīte» audzēkņi un 2. vidusskolas 2.b klase.

Vēl pirms tam, 14. maijā, Jelgavā par ieguldījumu dienestā tika sumināti VUGD Zemgales reģiona darbinieki. Un šogad par priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi ar VUGD Goda rakstu apbalvots ZRB Tukuma daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs)  Jānis Blumbergs. VUGD Pateicība izteikta ZRB  Tukuma daļas ugunsdzēsējam glābējam, kaprālim Andrim Peipiņam. Savukārt VUGD Zemgales reģiona brigādes Pateicības saņēma trīs Tukuma daļas amatpersonas: Tukuma daļas Kandavas posteņa vada komandiera vietnieks, virsniekvietnieks Edgars Krūmiņš; Tukuma daļas vada komandiera vietnieks virsseržants Andris Zorenbergs un Tukuma daļas Kandavas posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) kaprālis Mārtiņš Starts.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.