Tukumā tapis grāmatu maiņas punkts

Nedēļas nogalē sociālajos tīklos manījām, ka ir paradījusies ziņa par grāmatas maiņas punktu Tukumā. Kā arī mūsu laikraksta lasītāji interesētjās, kur tad īsti tāds atrodas. Ilgi nedomājot, sazinājāmies ar vienu no ideja autorēm – Kati Līci, kas sevi iepazīstina, kā aktīvu drukāto grāmatu lasītāju, kā arī plaša profila speciālistu (smejoties).

Kur tieši Jūs atrodaties?

– Tukumā, Brīvības laukums 6, 2 stāvs.

– Kā “grāmatu punkts“ darbosies?

– Mērķis ir veicināt drukāto grāmatu lasīšanu. Interesenti var droši doties uz grāmatu plauktu, paņemt sev interesējošu grāmatu uz mājām, bet, kad izlasīta, atnest atpakaļ, lai kādam citam gāmatu mīļotājam arī būtu iespēja ar to iepazīties. Kā arī var dalīties ar savām grāmatām – kuras kļuvušas liekas, vai nav interesējušas, patikušas. Kādas cits iespējams to labprāt izlasītu! Vai tieši otrādi, kādu grāmatu, kuru ļoti rekomendē citiem izlasīt, var uzdāvināt publiski pieejamam grāmatu plauktam. Domāju, ka gala rezultātā sanāks arī tāds kā pētījums – paskatīties, kā ir mūsu mazpilsētā – vai lasa drukātās grāmatas, kādas lasa,  vai pēc paņemšanas nes arī atpakaļ u.tml.?

– Vai kāds cilvēks te būs arī uz vietas?

– Nē, bet iespēju robežās centīsimies regulāri grāmatas sakārtot pēc žanriem, autoriem, lai vieglāk atrast tās, kas interesēt.

– Vai ir darba laiks?

– Nē, bet ēka ir atvērta katru darbadienu no 8.00 līdz 19.00 un sestdienās no 10.00 līdz 15/00. Darba laiks gan var arī mainīties atkarībā no īrnieku darba laika.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.