Baiba Reinsone

Pie Tukuma kultūras nama plīsis ūdensvads

Ceturtdienas, 18. janvāra, vakarā pie Tukuma kultūras nama ārsienas plīsis centrālais ūdensvads. “Tiklīdz konstatēta avārijas situācija, tika izsaukti SIA «Tukuma ūdens» darbinieki, kas operatīvi atslēdza ūdens padevi,” stāstīja kultūras nama vadītāja Dace Lebeda.

Ceturtdienas, 18. janvāra, vakarā pie Tukuma kultūras nama ārsienas plīsis centrālais ūdensvads. “Tiklīdz konstatēta avārijas situācija, tika izsaukti SIA «Tukuma ūdens» darbinieki, kas operatīvi atslēdza ūdens padevi,” stāstīja kultūras nama vadītāja Dace Lebeda. Diemžēl līdz avārijas atklāšanai kultūras nama tuneļa zāle jau bijusi noplūdusi. Remontdarbu, ūdens padeves atslēgšanas un zāles applūšanas dēļ piektdien, 19. janvārī, visi mēģinājumi un sestdien, 20. janvārī, tautisko deju koncerts «Danči sniegā» tiekot atcelts.

Uzrunājām remontdarbu vadītāju Zinti Kosolapovu. Kurš pastāstīja, ka tieši šobrīd tiek meklēta konkrētā vieta, kur ūdensvads ir plīsis. Viņš solīja, ka piektdienas, 19. janvāra, laikā ūdensvads tikšot sataisīts.

Lūk, tāda Tukumā Lielā ūdens iesvētīšana…

Komentāri

  1. Te iepriekš bija aizstāvji, cik labs ir Tukuma udens vadītājs, kas uzņemies citu vainu, par nolaidību Šlokenbekas ezerā. Te pierādās cik labs viņš ir, ka visa infrastruktūra ir nolaista un netiek atjaunota.

  2. Atkal atradām vainīgo:-) Ūdensvadu avārijas pa laikam notiek visur- svarīgi, cik operatīvi dienesti tiek ar to galā. Sponsorē, un pieļauju, ka Tukuma Ūdens būs gatavs visas caurules nomainīt ar jaunām:-D
    Apgalvojums, ka viss ir nolaists ir bez argumentiem. Ja ir fakti- lieciet galdā, būs interesanti palasīt!

  3. Kas tajā Tukumā par sapuvušām caurulēm, ja nemaldos 20. vai 21. septembrī arī bija masīva ūdensapgādes avārija, jo Tumuma slimnīcā man atteica operāciju ūdensapgādes problēmu dēļ.

    1. Dīvains atteikuma iemesls!
      Kur gan operāciju zālē tiek pielietots ūdensvada ūdens? Viņi zem krāna instrumentus mazgā vai ar šļūteni sastrutojošu vēdera dobumu izskalo?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.