Konkursa rezultātus apstrīd divreiz

Pagājušajā piektdienā uzzinājām, ka SIA «Leitis» jau otrreiz apstrīdējis rezultātus konkursam par gājēju un velobraucēju celiņa ierīkošanu Rīgas ielā.

Pagājušajā piektdienā uzzinājām, ka SIA «Leitis» jau otrreiz apstrīdējis rezultātus konkursam par gājēju un velobraucēju celiņa ierīkošanu Rīgas ielā.

Jau rakstījām, ka SIA «Leitis» Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) apstrīdēja Tukuma domes izveidotās konkursa komisijas lēmumu, ar kuru par uzvarētāju gājēju un velobraucēju celiņa ierīkošanā apstiprināja SIA «Šlokenbeka». IUB jautājumu izskatīja un uzdeva domes konkursa komisijai vērtēt pretendentus rūpīgāk un atbilstoši izstrādātajam konkursa nolikumam pārvērtēt to piedāvājuma sadaļu, kas attiecās uz kvalitāti. Cenas ziņā SIA «Leitis» piedāvājums bijis lētāks, bet tas devis vien 40% no vērtējuma. Konkursa komisija kvalitātes rādītājus pārvērtēja un iesniedza IUB lēmumu, atzīstot, ka saimnieciski izdevīgākais tik un tā ir SIA «Šlokenbeka» piedāvājums.
Kā pagājušajā piektdienā stāstīja domes izpilddirektors Ēriks Lukmans, arī šo lēmumu SIA «Leitis» ir apstrīdējis, norādot, ka komisijai nav bijis individuālā vērtējuma, ka aplam izvērtētas atsauksmes par darbiem un ka nav pareizi analizēta piedāvājuma kvantitāte – darbinieku, tehnikas vienību skaits utt.
IUB vakar jautājumu izskatīja vēlreiz, sēdē piedalījās Ē. Lukmans un juridiskās nodaļas vadītāja Santa Liepiņa. Lēmums būs zināms pēc pāris dienām, taču mutiski atzīts, ka …
Jāpiebilst, ka tika apstrīdēts arī konkursa komisijas lēmumus arī par bruģēšanas darbiem. Komisija izvērtēja pretendentus atbilstoši konkursa IUB ieteikumiem un pieņēma lēmumu slēgt līgumu ar SIA «Alvima». Sūdzības par šo izvēli nav saņemtas, līgums ar firmu tiks noslēgts tuvākajā laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.