FOTO: Agita Puķīte

Beidzot noslēgts līgums par Tukuma 2. vidusskolas pārbūvi

Šodien, 12. februārī, Tukuma novada domē tika noslēgts līgums ar Tukuma 2. vidusskolas pārbūves konkursa uzvarētāju SIA «Bildberg». Līgumu parakstīja SIA «Bildberg» valdes loceklis Gatis Bērziņš un Tukuma novada domes priekšsēdētājs Normunds Rečs, klātesot Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājai Maritai Bērziņai un Tukuma 2. vidusskolas direktorei Anitai Locānei. 

Atgādinām, ka iepirkumā, kas noslēdzās 27. novembrī, pavisam piedalījās desmit pretendentu, no kuriem SIA «Bildberg» konkursā piedāvāja zemāko cenu – 6 194 777 eiro (bez PVN). Būvuzraudzību objektā veiks SIA «Cerkazi-G» (Jānis Graudulis) – 19 200 eiro (bez PVN), bet autoruzraudzību – tehniskā projekta izstrādātājs SIA «Mark arhitekti» (Mārtiņš Ošāns), izmaksas 136 642 eiro (bez PVN).

Komentāri

 1. Nevar saprast, abi vietnieki piedalījās līguma slēgšanā vai nē? Tukuma Balsī abi kungi tiek pieminēti, bet it kā neatkarīgajā tādus kungus nemin. Ntz var minēt, ka Šulcs ar Arti blakus pie galdiņa sēdēja un malkoja sarkanvīnu, kamēr Rudovskis zem logiem viņus sauca, jo apnika gaidīt autiņā. Entezešņiki bezprideļšiki. Es jūsu kaktu kantori aizklapēšu ciet vienreiz.

   1. Tukšas vietas strādā tukumnieku labā un ļoti saskaņoti kā īsta komanda, kura rūpējas par novadniekiem. Neba iepriekšējie caurkritušie kundziņi.

  1. Jā, nu kā tā var, nu kā tā var!?…. Kā var ko rakstīt vai bildēt bez vietējā politbiroja atļaujas un piedalīšanās?! Un kur saraknais tepiķis un valdnieka sieva (viņa taču galvenā!) ar kroni galvā!? Un kur galvma āksts Tomels vārdā? Tam, lai bilde būtu pilnīga, bija jāsēž bargajai kundzei pie kājām!

 2. Kurš teica , ka lētākais piedāvājums ir atcelts? Tukumā joprojām rullē lētākais piedāvājums un turpinās kāpšana uz lētajiem grābekļiem.

  1. Ir starpība – ja vietējā firma uzvarētu, tad papildfinansējums garantēts, uz ko viņi vienmēr cer, šajā gadījumā – varētu būt ka jāiekļaujas.

  1. Jā, strādā gan – visa mana famīlija uz domi pārvākusies. Un nu jūs, dritvai razīt, redzēsiet, ko nozīmē troļļi un troļļu vara! Viens trollis piecu cilvēku vērts, viens par pieciem, pat desmit komentārus raksta!

  2. Diez ko šamējie ir padarījuši :):) pat ar palielināmo stiklu nevares tos darbus atrast !!
   Šie esošie darbi vienkārši ir sen iesākti un turpinās !!!!

  3. Tu, stulbā zoss! Lai tagad noslēgtu līgumu vispirms vismaz 6-9mēnešus viss ir jāsagatavo!!! Šitā “vara” strādā labi ja 6-9 dienas! Šitie ar citu darbu savas spalvas krāso un tādi idioti kā Tu, neko apkārt neredzot un, galvenais, nesaprotot, dzied slavas dziesmas.

 3. Kur te ir jaunā mēra un viņa vietnieku nopelns? Nu, neapstrīdēja neviens konkursa iznākumu, un līgums tika parakstīts. Liksakarīgi. Nē jau šie biedri visu samenedžēja

 4. Nē nē, ko jūs – tas ir tikai un vienīgi jaunās komandas nopelns. Ko vecie muļļāja 2 gadus, to jaunie izdarīja mēneša laikā. Bravo! Lepojos! Būs mums tomēr skola!

  1. Tu gan, BIs, i galīg dum vai ar vāj atmiņ, va ta aizmirsi, ka šitais, nu, Rečiņš, taču ar bij tas lielākais muļļātājs, viš tak visu to skol būšan vadīj. Viš bi tas, kas dev to dul rīkojum to skol tukš pirms laik atstat, lai šie, nu tie skolniek vazajas pa vis pilset un laukiem, bet skolotāj ar izkārt mēl šim pakaļ skrien.

 5. Es pats tajā skolā esmu mācījies un priecājos par pārbūvi.Man vienalga kurš to taisīs,man vienalga kurš to panāca.es vienkārši priecājos,par to ka skola beidzot būs sakārtota

  1. Švak, tu, Jānit, mācījies, kommatiņs tu salikt nemāk…Un vēl…Tu varbūt i maziš un nezin, bet ar līgum nekas nebedzas, tad tik sākas. ..

 6. Lasot jaunās varas atbalstītāju komentārus, nākas secināt, ka nekāda jaunā skola nav vajadzīga. Te spīd tādi talanti, ka jebkura izglītība sabojās šos tīrradņus. Vienīgais , ko varētu izdarīt,vēl vienu palīgskolu atvērt.

  1. To melo, pa četr šie staiga, jo tas, ko te viens pa ākst nosauc, tas Tomeliš, šiem skrien pa priekš. Šis pārbaud, vai tie lielie pareiz kust un stāv, vai biks i kārtig ciet un mut var īstā brīdi atvērt. Ko teikt, to šis ar varot izdomāt. Varot, bet vēl nav izdomājs. Un tad šis vis ierakst, bet pierakst cit cilvek.. Vot tā i taisnib, Mildiš teic, šis bij vien dien dome pa tām slēgtam durvim iekša tics

 7. par tādām summām , daudz saimnieciskāk būtu bijis uzbūvēt pilsētai pirti ar baseinu, un būtu labums visām pilsētas paaudzēm..……….bet saimnieku Tukumā kā nav tā nav……..vienīgā cerība reforma

  1. Kāpēc nevar iebūvēt baseinu 2. vidusskolā? Citās pilsētās tādās skolās var to izdarīt! Un tad varētu izmantot visa pilsēta , izveidot garfiku, kad kas nāk! 🙂

 8. Jau gadiem tiek runats par pirti un baseinu,kuri ir nepieciešami visam paaudzēm,gan mazajiem berniem,gan senioriem utt.
  Par kulturas namu,tieši tāpat,nekas netieku risinats,par katastrofalo stāvoklī ar daudzdzivokļu eku nesakartotibu,utt,utt.

  1. Kāpēc tā atšķiras tie skolu renovāciju projekti! Tukums nav tik maza pilsēta, lai kādā skolā b’tu baseins ieprojektēts! 6 miljoni to varētu nodrošināt! 🙂

   1. Nu tāpēc jau pareizs viedoklis ir,ka pilsetas iedzivotaju vajadzības šiem maz interese ,skola nebija katastrofala stavokli,logi nomainiti,jumts nomainits,vareja vel gadu 10 labi ekspluatet,un pa šo naudu uztaisit to ko prasa iedzivotaji ( galu galā iedzivotāji ir tie kuri ar saviem nodokļiem nodrošina šiem kundziņiem algas tut.)

  1. Es bi tai ezera un domāj, ka i apmaldījies un nonācs krieviņ sēta; zil būd un vec bleķ. Un kā tie puis tur runa! Man gandriz aus nokrit! Vis siev un vir uzparikt krieviņ valoda ka laid pec kārts!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.