Mazie zemītnieki iepazīst pārdevēja profesiju

Šodien, 12. februārī, visā Latvijā noris «Ēnu diena» aktivitātes. Tā ir diena, kad jauniešiem un bērniem ir iespēja ielūkoties kādas profesijas aizkulisēs un arī brašie Zemītes pirmskolnieki, protams, nepalika malā. Gāja lūkot, kā tas ir – strādāt veikalā. 

“Ēna visur staigā līdzi. Par to eksperimentos pārliecinājās Zemītes piecu-sešgadīgo bērnu grupiņa. Pēc tam viņi uzzināja, ka ir arī «Ēnu diena», kad var kādā darba vietā līdzīgi kā ēna sekot kādam  līdzi,” stāsta audzinātāja Olita Tutiņa. Sacīs darīts!  Visi kopā nolēma ēnot veikala darbiniekus.

Mazās ēniņas veikalā «Vītoli AMI» tika uzņemtas pavisam laipni un pārdevējas pat bija sagatavojušas īpašus darba uzdevumus. Bērniem bija gan jāsver produkti, gan jālīmē cenu zīmes, piemēram, kaķu barībai. Bērni secināja –   daudz gan jāmācās, lai varētu veikalā strādāt! «Ēnu dienas» pasākuma noslēgumā, katrs varēja arī iepirkties par līdzi paņemto naudu, kas raisīja priecīgus izsaucienus par to, ka  “Šī nu bijusi pati labākā diena!”

Tur visur klāt bija audzinātājas – Ingūna Putāne un Olita Tutiņa, kas saka paldies atsaucīgajām pārdevējām – Sintijai un Vijai.

 

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.