Konkurss «Kopā gudrāk» Vānē

Katru gadu kādā no Kandavas novada skolām notiek ikgadējais matemātikas konkurss «Kopā gudrāk». 8. aprīlī tas notika Vānes pamatskolā. Konkursā piedalījās Kandavas novada 7. klašu komandas.

Katru gadu kādā no Kandavas novada skolām notiek ikgadējais matemātikas konkurss «Kopā gudrāk». 8. aprīlī tas notika Vānes pamatskolā. Konkursā piedalījās Kandavas novada 7. klašu komandas.

Konkursā «Kopā gudrāk» bija visdažādākie uzdevumi par matemātiku. Tos sagatavoja mūsu skolotājas Antra Neitāle un Inita Freidenfelde.

Uzdevumu bija daudz, mūsuprāt, visi bija ļoti interesanti, bet vislabāk mums patika krustvārdu mīkla, jo tajā bija interesanti jautājumi, kur vajadzēja atcerēties kaut ko arī no iepriekšējiem skolas gadiem. Likās, ka visām komandām patika šis pasākums. Pildot šos uzdevumus, bija jūtams sacensību gars. Visi bija nosvērti uzdevumu pildīšanai un nebija lieku sarunu, jo uzdevumi bija jāizpilda noteiktā laikā. Uzdevumi bija interesantāki nekā ikdienas matemātikas stundā, piemēram, puzles salikšana, figūru veidošana ar sērkociņiem, tests uz projektora, asprātīgi jautājumi, informācijas sagrupēšana pēc noteikumiem. Pasākuma beigās mūs pacienāja ar dažādiem kārumiem un paziņoja vietas. Mēs nedabūjām pirmo vietu, bet ne arī pēdējo. 1.vietu ieguva Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 7.a klases komanda. Mūsu skolotāja bija ļoti pārsteigta labā nozīmē, ka Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 7.a klases komanda uz lapiņas bija uzrakstījusi – Paldies par saldumiņiem!

Vēlam veiksmi 2014./2015.  m. g. 7. kl. komandām konkursā «Kopā gudrāk» Zantes skolā!

 

Vānes pamatskolas 7. klases komandas vārdā Daniels Šperliņš.

Komentāri

  1. bet man patiik taa pirmaa bilde, kur saseedinaatas uchilkas – resnaaa, tievaaa, resnaaa, tievaaa, resnaaa. pat domaadams labaak neizdomaasi. vai nav skaista kompoziicija? vieniigi, taas tievaas starp taam resnajaam loti iespiestas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.