Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kandavas stacijā – bīstama degvielas noplūde

8. martā 16.03 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma ziņu, ka Kandavas stacijā notikusi degvielas noplūde. Uz notikuma vietu izbrauca divas autocisternas no tuvākajiem posteņiem – Kandavas un Tukuma.

8. martā 16.03 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma ziņu, ka Kandavas stacijā notikusi degvielas noplūde. Uz notikuma vietu izbrauca divas autocisternas no tuvākajiem posteņiem – Kandavas un Tukuma. Kā pastāstīja Tukuma iecirkņa komandieris Viesturs Driķis, no kravas vilciena sastāva trim vagoniem notikusi degvielas tehniskās piedevas noplūde:

– Nostrādāja augšējie drošības vārsti, un liekais iznāca ārā – šķidrumu savācām, zem vagoniem noliekot vanniņas. Kopumā iztecēja apmēram 20 l – viena degvielas kanna; nekas īpašs.

Noplūdes iemeslus nezinām – varbūt bija par daudz degvielas iepildīts; varbūt vagoni kaut kā bija uzkarsuši… Vēl pastāv versija, ka iekšā palicis gaisa burbulis, kas vienkārši izspiedis šķidrumu ārā… Drošības nolūkos šo triju vagonu apakšu noklājām ar putām – garām braucošie sastāvi brauca ar samazinātu ātrumu, lai nerastos bīstama dzirksteļošana.

Izsaukumu saņēmām 16.03, bet 19.05 bīstamā situācija jau bija novērsta, – tā V. Driķis.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.