Liena Trēde

Kandavas novada tradicionālajā izglītības darbinieku konferencē /FOTO/

Šoreiz tradicionālā novada izglītības darbinieku konference 30. augustā norisinājās Zantes kultūras namā. Viena no lielākajām šī gada izmaiņām – Izglītības pārvalde ir ieguvusi jaunu vadītāju – Kristīni Elksnīti, kas šajā darbā nomainījusi ilggadējo vadītāju un arī pārvaldes dibinātāju Silviju Tiltiņu.

Šoreiz tradicionālā novada izglītības darbinieku konference 30. augustā norisinājās Zantes kultūras namā. Viena no lielākajām šī gada izmaiņām – Izglītības pārvalde ir ieguvusi jaunu vadītāju – Kristīni Elksnīti, kas šajā darbā nomainījusi ilggadējo vadītāju un arī pārvaldes dibinātāju Silviju Tiltiņu. Priekšgājēja šajā reizē tika sveikta ne tikai ar ziediem, bet arī saņēma par tradīciju kļuvušo atzinību – «Gaismas nesējs». Jāatgādina, ka jauna direktore bija jāmeklē arī Zantes pamatskolai, kuru iepriekš vadītāja K. Elksnīte, un šobrīd šī amata pienākumus pilda līdzšinējā direktora vietniece Elita Ose. Vēl viens jauninājums pārvaldes darbā – līdz ar 1. septembri darbu sāks projektu vadītājs, un šie pienākumi uzticēti Ingvildai Knāviņai.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 31. augusta, numurā ŠEIT!

Komentāri

 1. Kā rīta rasa ir izčibējusi iepriekšējo novada vadītāju vēlme optimizēt novada pārvaldi un atbrīvoties no nevajadzīgām domes struktūrvienībām. Tā tikai turpināt!

  1. Ir nopietni jāgatavojas kompetencēs balstīta vispārējās izglītības satura ieviešanai, jeb tautas galējās debilizācijas noslēguma posmam. Pēc tā īstenošanas tauta dzīvos laimīga un klīdīs apkārt muļķīgi smaidīdama, diedama un gavilēdama.

    1. Ha, vai tas pēc tērpa spriežot, vai? Tad jau neatšķiras no Kristīnes, Kāļa vai kāda cita :)) tad nu gan – vienam patīk raibas kleitas , kas diezin vai iederas šajā pasākumā, citam baltas, citam kostīmiņi kā to etiķete prasa amatpersonām. Smieklīgi, ja nav ko teikt, tad nav ko lieki bārstīt savus muļķīgos spriedumus.

   1. Skolotājas uz kniebšanos nadzīgas. Nesen viena kristālskaidra skolotāja izjauca ģimeni, pati pastāstot dzirdīgām ausīm, kur būs randiņš, lai sieva varētu nekļūdīgi pieķert savu veci.

       1. ja precēta veča morāle līdzinās izvirtuša jākļa morālei un sabiedrība to akceptē, tad tā arī notiek. Nedrīkst krist virsū katrai ko iekāro, precēta tā vai neprecēta, ja sievai aizspriedumi.

         1. Nu bet, ja precēts norāvies no ķēdes un riestā skraida apkārt kā aptracis? Nelaiž garām ne apkopēju, ne veikalnieci, ne skolotāju, ne medmāsiņu.. ?

          1. Tādus tēvaiņus sievas nedrīkst izlaist no mājām ar pilnām kulēm. Tās jāizkrata tik neganti, ka šamie pat paskatīties uz citu pusi nebūs spējīgi!

  1. Samazināt nevar, jo tad jau arī pašai domei būs jālikvidē visi šajā sasaukumā izveidotie nevajadzīgie amati. Bet, likvidējot šos amatus, sabrūk izveidotā koalīcija. To nu nekādi nedrīkst darīt!

   1. Reāli jau tik tai izglītības pārvaldē 3 darbinieki – vadītājs, projektu vadītajs, jo metodiskais darbs būs reģiona līmenī un lietvedis, kas kārto dokumentus ar izglītības iestādēm. Tā kā samazinājums jūtams.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.