Cēres ceļa remontdarbi atlikti

”Cēres ceļa izbūves projekta 1. kārta ir jau daudz tuvāk īstenošanai, taču “pirmā lāpsta” vēl nav zemē iedurta”, tā 8. jūnijā mums stāstīja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede.

”Cēres ceļa izbūves projekta 1. kārta ir jau daudz tuvāk īstenošanai, taču  “pirmā lāpsta” vēl nav zemē iedurta”, tā 8. jūnijā mums stāstīja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede.

11. jūnijā, sazinoties ar VAS «Latvijas valsts ceļi» Tukuma nodaļas vadītāju Hariju Lācaru, uzzinājām, ka uz Cēres ceļa nekādi darbi nenotiek, jo būvuzraudzības konkurss noslēdzies bez rezultāta – neviens būvuzraugs uz šo konkursu neesot pieteicies. ”Tiks izsludināts atkārtots būvuzraudzības konkurss, bet darbi tiek atlikti uz mēnesi. Tas, ka neviens nepieteicās, skaidrojams ar to, ka valstī šobrīd ir ļoti daudz objektu un uzraugiem ir ļoti stingras prasības – viņiem ir jābūt objektā un viņi nevar būt vienlaicīgi vairākos objektos. Bet visi pārējie darbi jau ir izdarīti – būvnieks ir zināms, līgums ir zināms… Būtu būvuzraugs, darbus varēja uzsākt jau šodien,” tā H. Lācars.

Komentāri

  1. Jebkuram būvniekam, un arī Lācara k-ga kantorim ir jāievēro likumdošana, lai kāda tā arī būtu. Ne būvnieks, ne LVC to ietekmēt un izmainīt nevar. Vismaz īsā laikā ne. Tātad – jā būvobjektā jābūt uzraugam, tad jābūt..

  2. Tieši tā, – kamēr ikvienam, pat visknapākajam, deputātam nebūs uzbliets pa namiņam ar asfaltētu durvju priekšu, tikmēr lai laucinieki nemaz necer uz savu nožēlojamo dzīves apstākļu uzlabošanos.

  3. Nu ko tā kaza tur domē dara? Vai tiešām Cērenieki nevar atrast sū….slotu un parunāties ar Kandavas deputātu saimi,kuriem nodokļu maksātāji nodrošina algas par bezdarbību? Varbūt NTZ varētu nopublicēt Kandavas katra deputāta saņemto atalgojumu kopš vēlēšanām un padarīto darbu sarakstu,lai iedzivotāji zina,par ko uztur šos kungus un kundzes!

  4. Jurģi, un Tu būtu tas darītājs, beidz riet un darbojies kas Tev liedz, ko esi izdarījis Tu protams tikai riet kā jau sētas krančeļi to prot.

  5. Ja es neesmu darītājs,tad arī nelienu deputātos! Bet Tu rij manu nodokļu naudu un neko nedari.Uzskaiti padarītos darbus,lai visi redz – vai Tu neparazitē uz citu rēķina!

  6. Varbūt ka tie pāris pensionāri domē arī bojā gaisu, bet toties vismaz nav pajoļi kā visi pārējie vēl “brieduma gadus” nesasniegušie un “augstākās” izglītības diplomus stacijas tunelī nopirkušie.

  7. Kas ir tas ir, bet no tiem pensionāriem gan vismaz kāds labums,bet no viena otra jauna, bremzēta jefiņa tik izdevumi pilsētniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.