Jānis Pūce atstāj Engures vidusskolas direktora amatu

Vakar Engures novada domes sēdē deputāti piekrita, ka no Engures vidusskolas direktora amata atbrīvo Jāni Pūci.

Vakar Engures novada domes sēdē deputāti piekrita, ka no Engures vidusskolas direktora amata atbrīvo Jāni Pūci.

Lēmumu aiziet no skolas J. Pūce pieņēmis personīgu iemeslu dēļ un arī tāpēc, ka nācis labs piedāvājums – viņš ar 2. janvāri apstiprināts par Rojas novada domes izpilddirektoru. Pašlaik par skolas direktora vietas izpildītāju apstiprināta Ilze Kalnozola. Jautāts, vai Kalnozolas kundze turpmāk varētu ieņemt direktora amatu Engures vidusskolā, J. Pūce apstiprināja, ka, viņaprāt, ja pati Kalnozolas kundze piekritīs, viņa varētu būt laba skolas direktore.

Komentāri

 1. Paldies skolas direktoram par ieguldīto darbu, un lai viņam veicas!
  Un ja runā par direktora amatu, varbūt ir vērts uzaicināt atpakaļ uz Enguri bijušo matemātikas skolotāju Vilciņu, jo viņš bija labais…

 2. Liels paldies Jānim Pūcem par darbu Engures vidusskolā! Ļoti žēl, ka viņš vairs nebūs mūsu direktors. Viņš bija labestīgs un pozitīvs vadītājs. Lai veicas nākamajā darbavietā!

 3. To konkursu vajag noteikti, labs piemērs ir bērnudārzs – konkursā vinnēja superīga vadītāja, nevis iecēla kādu vietējo. Arī skolai vajag jaunas , svaigas asinis !

 4. Tikt šinī amatā viņai būtu kā spļāviens jūrā, jautāsiet kāpēc, nu elementāri – viens no darbā pieņēmējiem ir viņas vīrs !
  Un vēl, paraksim dziļāk, ja skolā viss būtu brīnišķīgā kārtībā un darbs ritētu no rokas, vai skolas direktoram tik steidzīgi, nesagaidot mācību gada beigas, būtu jālaižas lapās…

 5. protams, ka skolai vajag jaunas asinis, lai beidzot sapurina visus. Kārtīgu direktoru, ar intelektu, ar labu stāju,ar savu mugurkaulu, tā lai nav jābaidās, bet jāciena. Lai veicas meklējumos, ja būs labs direktors skolai, tad tikai viss uz augšu ies!!!!

 6. Jāpasmejas par interneta čalotājām: kārtīgu direktoru ar intelektu…. kur gan šie kārtīgie direktori mīt? Pūce saliedējis kolektīvu, labi, ka ir Kalnozola, kas uzņemas šo amatu. Bez tam, skolotāja Kalnozola ir skolēnu un vecāku cienīta skolotāja. Pateicoteis labai skolotāju komandai, tostarp arī Kalnozolai Engures vidusskolas skolēni ar labiem rezultātiem startē olimpiadēs ne tikai Latvijā vien.Bieži vien tas ir skolotāju komandas darbs. Arī Kalnozolas kā mācību daļas vadītājas nopelns. Salīdzinot ar citām Tukuma rajona vidusskolām Engures ir vislabākā. Vai gribat, lai ir tā, kā Slampē? krustnagliņai un jasmīnai vairāk vajadzētu palasīt presi, tv un vispirms ievākt informāciju, tad gudri spriedelēt.

 7. jāpasmejas par besa, vai tad jasmina saka ka nav kādam/kādai intelekts?un kas tad Slampes direktoram vainas? varbūt ka skolotāju untumi ko?!saka ka viņš ir stingrs un tas nepatīk.(tā raksta presē)Nevajag aizmirst ka pie bērnu nopelniem strādā arī vecāki.

 8. "Kalnozola vecāku un skolēnu cienīta skolotāja" ! Ej nu ej. Nezinu nevienu bērnu skolā, kuram viņa patīk un arī starp skolotājiem viņa nav sevišķā cieņā, stipri liela viduvējība un pelēka pele. Engures vidusskola ir pelnījusi ko labāku !!!

 9. nu ko te ņemās, dzīve rādīs kas un kā. Tā nu gan nav labi jau iepriekš pērties un vienmēr ir tā ka kādam patīk un kādam nē, visiem labs jau nebūs neviens. Kā tad bija ar valsts prezidentu vēlēšanām.

 10. Besai nevajadzētu citiem intelektu mērīt pēc sava, jo ,tici man, ir Latvijā gudri un inteliģenti cilvēki ! Tāpēc jārīko godīgs un atklāts konkurss , dodot vismaz iespēju šiem cilvēkiem sevi pieteikt un parādīt. Konkursā jau var piedalīties arī Kalnozolas kundze un , ja neviena labāka neatrod, tad jau viņa tāpat tiks šinī amatā.

 11. Uz Enguri vajadzeetu paaicinaat KNAB ….pagastaa Kalnozola kungs, skolaa – kundze.
  Pajautaajiet engurniekiem,cik vajadziga iedziivotaajiem bija ietve Ostas ielaa???Vai tik kaadam Kalnozolu gimenes radiniekam nebija vajadziigs darbs??? Un skolaa,skolotaajas smaida sejaa un neviena nevar aciis pateikt,jo baidaas,ka uzeediisies un pazaudes darbu…..
  Vajag konkursu, saakumaa vareetu pashaa skolaa ieksheejo skolotaaju balsojumu,tad vecaaku un tikai tad komisijai,kurai vispaar maz izsaka, kas bus jaunais direktors…..

 12. nožēlojami, ko te variet ņemties, laikam Kalnozoli kādam uz varžacīm uzkāpuši. Priecājieties, ka Engurei tādi Kalnozoli ir, novērtējiet to, kas jums ir, nekārojiet pēc tā, kas nav. Skolā strādājošie noteikti baidās, ka vaļīgā dzīve dažam labam varētu beigties, neko darīt, sava dienišķā maizīte ir jānopelna, nevis jāatsēž, tā nu tas ir.

 13. Redzi, "skats no malas", ja esi no malas, tad Tev ir dziļi vienalga, kas notiek Engurē, bet mums nav. Te tiek izteikts katra viedoklis, jā šoreiz ne visai patīkams Kalnozoliem, un , protams, vieglāk ir visus nolikt pie ratiem un aizbāzt mutes ar to, kas jau ir un pēc labumiem lai nemaz netīkojam, bet es gribu un kā izrādās ne tikai es, lai pie mums ir labāk, vislabāk un vēl…
  Novada mājaslapā sadaļā "forums" jau mutes ir aizbāztas, jo tikai tie tiek uzskatīti par CILVĒKIEM, kuri ir draugos vai feisbukā. Nu nepatika kritika un taisnība par netīrām lietām, kuras tika celtas gaismā !

 14. Krustnagliņ, vai tu tik pat naski cik negācijas paud internetā par notiekošo Engurē, paud viedokli arī par labo un skaisto, kas notiek Engurē? Tu esi tendēta tikai uz slikto, nu ja, labus vārdus jau grūtāk pateikt, nekā kādu nolikt.

 15. Kapec sakartoja Ostas ielu,bet tai pasa laika Skolas iela ir neizbraucama? Pa Ostas ielu brauc mazak transports , bet Skolas iela lietus laika grimst udeni,so ielu neizmanto tikai Engurnieki vienigie,bet ari brauc viesi no citam malam…

 16. Ostas ielu sakārtoja tāpēc, ka es tur dzīvoju. Kad dzīvošu Skolas ielā, tad arī to sakārtos – ko var pērties par sakārtotu vidi 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.