Ugunsgrēkā Tukumā cietis cilvēks

Šorīt, 14. novembrī,  4.24 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Tukumā, kur dega dzīvoklis.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 14. novembra  6.30 līdz 15. novembra  6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Šorīt, 15. novembrī,  4.24 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Tukumā, Harmonijas ielā, kur dega dzīvoklis. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu ēkā dega dzīvokļa koridors 30m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas izglāba vienu cilvēku – 1936. gadā dzimušu sievieti, kura bija cietusi un tika nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, bet saviem spēkiem no ēkas evakuējās septiņi cilvēki. 6.11 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šī ugunsgrēka sekas varēja būt traģiskākas, jo ēkā nebija uzstādīti dūmu detektori. Tikai pateicoties kaimiņu vērīgumam, tika pamanīta ugunsgrēka izcelšanās un izsaukti ugunsdzēsēji glābēji. VUGD aicina ikvienu iedzīvotāju neatlikt rūpes par savu, tuvinieku un līdzcilvēku dzīvībām un šodien uzstādīt mājoklī dūmu detektoru, kas, izceļoties ugunsgrēkam, reaģēs uz ugunsgrēkā radušos sadūmojumu un ar ilgu un skaļu signālu brīdinās par izcēlušos nelaimi. VUGD atgādina, ka no 2020. janvāra stāsies spēkā Ugunsdrošības noteikumu prasība par to, ka ikvienā mājoklī būs jābūt uzstādītam dūmu detektoram.

Komentāri

  1. Tur jau kur dega dzīvoklis,visa tā sēta pilna ar dzērājiem,vecāki dzer,bērni skraida un visu laiku vazājas visādi dzērāji. Tur vaig biežāk piebraukt pašvaldības policijai,man tās mazās meitenes žēl kas tai setā dzīvo,jo mamma ir liela dzerāja un tur velkas visādi veči,kas to zin kas bērniev vēl jaredz ko mamma dara ar viņiem,ŽĒL KAD MUMS TĀDA ŠVAKRA POLICIJA.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.