Attēlam ir ilustratīva nozīme

Reibinoša nedēļas nogale…

No 24. līdz 27. septembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēts 71 notikums, uzsāktas 102 administratīvo pārkāpumu lietvedības, tai skaitā 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 1 par to, ka nepilngadīgais ir lietojis alkoholu, kā arī 1 par nepakļaušanos policista likumīgai prasībai. Reibumā pieķerti 5 autovadītāji, no kuriem divi nebija ieguvuši autovadītāja apliecību likumā noteiktā kārtībā. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu.

24. septembrī

13.11 Tukumā, Meža ielā, līdz šim nenoskaidrots automašīnas vadītājs, atpakaļgaitā vadot automašīnu «BMW520», uzbrauca sievietei un no notikuma vietas aizbrauca projām, par to neziņojot policijai. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols un uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

14.56 Džūkstes pagastā, ceļa Rīga-Liepāja 51. kilometrā, kāds transportlīdzekļa vadītājs, lai viņam netiktu piemērots sods par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, policistam deva kukuli. Uzsākts kriminālprocess.

25.septembrī

Saņemts iesniegums par to, ka interneta vietnē facebook persona izplata nepatiesu un melīgu informāciju par iesniedzēju – vaino dažādu noziegumu veikšanā, “shēmu izstrādāšanā“. Notiek iesnieguma pārbaude.

20.37 Tukumā, Pasta ielā, vīrietis vadīja «Audi A4 Avant», būdams alkohola reibumā  (0,81 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

20.37  Tukuma pilsētā, Aviācijas ielā, meitene, būdama nepilngadīga, atradās publiskā vietā alkohola reibumā (0,29 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

21.35 Vānes pagastā, ceļa Aizupe-Alkšņi Strutele-Auziņas 3. kilometrā, vīrietis vadīja «Opel Zafira», būdams alkohola reibumā un bez likumīgā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Uzsākts kriminālprocess.

27. septembrī

02.30 Tukuma novada Tumes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Opel Zafira», būdams alkohola reibumā (0,94 promiles). Policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

12.06  Kandavas pagastā, ceļa Līgas-Zentene-Rideļi 5. kilometrā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

13.51 Engures novada Smārdes pagastā vīrietis, būdams alkohola reibumā, vadīja automašīnu «Volkswagen Passat» un iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar pretī braucošo automašīnu «Škoda Octavia».  Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, uzsākts administratīvā pārkāpuma process par automašīnas vadīšanu reibumā.

20.54 Tumes pagastā, ceļa Tukums-Lazdas 2. kilometrā, vīrietis vadīja «WV Trasporter», būdams alkohola reibumā un bez noteiktā kārtībā iegūtām vadīšanas tiesībām. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Ziņas sniedz Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde

Komentāri

  1. Šobrīd likumsargu rīcībā esošā informācija liecina, ka sieviete, visticamāk, izdarījusi pašnāvību, un izmeklēšana turpinās.
   Aizvadītajā nedēļā, 24. septembrī, ap pulksten 11.15 policisti saņēma informāciju no ārstniecības iestādes, ka Tukumā, Mazajā Parka ielā, netālu no Durbes pils, ir atrasts 1997. gadā dzimušas sievietes līķis ar durtu brūci vēdera priekšējā sienā. Blakus sievietei tika atrasts nazis. Likumsargi nekavējoties uzsāka kriminālprocesu veica sākotnējās neatliekamās procesuālās darbības un nozīmēja ekspertīzes.
   Pašlaik policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka sieviete, visticamāk, izdarījusi pašnāvību, un likumsargi uzsāktajā kriminālprocesā turpina izmeklēšanu, kuras laikā tiks noskaidroti precīzi notikušā apstākļi.
   Sakarā ar veicamo izmeklēšanas darbību kopumu izmeklēšanas interesēs par lietas attīstības gaitu vairāk komentāru šobrīd neesam tiesīgi sniegt.

   Dalies sociālajos tīklos:

 1. Iedurt sev vēderā un,pēc tam,izvilkt nazi pašam.Kaut kā neticas,ka tā ir pašnāvība.Veļķos gadu,vai divus,atpakaļ nodūra cilvēku.Šķiet,ka vainīgo neatrada.Var norakstīt arī uz pšnāvību!Tukuma policija labākā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.