Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem, kas reģistrēti no 4. līdz 6. jūnijam

Policijas ziņas

3. jūlijā

Lapmežciemā, Liepu ielā 4, no muzeja zāles pazudis DVD atskaņotājs «PHILIPS» Ls 168 vērtībā.

4. jūlijā

Matkules pagasta «Mežmalās» uzlauztas durvis, iekļūts mājā un nozagtas mantas Ls 933 vērtībā – krosa motocikls un trimmeris «HUSQVARN». Vainīgā persona noskaidrota, mantas atgūtas.

5. jūlijā

10.30 Tukumā, Veidenbauma ielā 1, stāvlaukumā atstātai automašīnai WW GOLF bojāts priekšējais vējstikls.

6. jūlijā

15.00 Lapmežciemā, pie veikala «Lapiņi», no automašīnas «SUBARU IMPREZA» nozagts magnetafona «SONY» vadības panelis, kā arī bojāts magnetafona fiksators. Zaudējumi tiek noskaidroti.

Engures pagasta «Jauskumpjos» no būvlaukuma nozagts viens linoleja rullis, kas pēcāk atrasts mežā…

Tukumā, Kurzemes ielā, vairākām autobusa pieturām un vienai telefona būdiņai izsisti stikli. Zaudējumi tiek noskaidroti.

14.00 Tukumā, Smilšu ielā 38a, automašīnai HYNDAI TIBUROW nolauzts vadītāja puses atpakaļskata spogulis un durvīm bojāts krāsojums. Nodarīts zaudējums Ls 400 vērtībā.

Ceļu policija

4. jūlijā

19.00 Uz Tukuma – Smārdes – Slampes ceļa pie Smārdes kroga no brauktuves noslīdējusi un apgāzusies automašīna OPEL. Negadījumā sasitumus guvuši automašīnas vadītājs un pasažieris.

5. jūlijā

00.30 Tukuma-Jaunpils 6. km aizturēta automašīnas AUDI vadītāja, kas brauca, būdama alkohola reibumā un bez vadītāja apliecības.

4.15 Uz Rīgas-Liepājas šosejas automašīnas MERCEDES BENZ vadītājs pārspīlējis ar ātrumu un, radot uz ceļa bīstamu situāciju, bijis spiests iebraukt grāvī. Cietušo nav.

13.30 Smārdes pagastā, Lapu ielā, automašīnas MERCEDES BENZ vadītājs pārspīlējis ar ātrumu un pagriezienā automašīna ieslīdējusi ceļmalas dzīvžogā. Negadījumā cietis pats autovadītājs, kam mediķi konstatējuši sasitumus.

18.15 Tukumā, Raudas ielā, automašīnas WV GOLF vadītāja izraisījusi sadursmi ar autobusu MERCEDES BENZ, kas brauca pa galveno ceļu. Cietušo nav.

6. jūlijā

10.20 Stendes-Sabiles-Pūču ceļa 17. km no brauktuves noslīdējusi un apgāzusies automašīna WW CARAVELLA. Negadījumā cietis automašīnas vadītājs.

20.32 Tukumā, Zemītes ielā, aizturēts automašīnas BMW-525 vadītājs, kurš brauca bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkohola reibumā.

20.45 Uz Jaunpils-Lestenes ceļa automašīnas BMW vadītājs izraisījis sadursmi ar automašīnu AUDI. Negadījumā cietis automašīnas BMW vadītājs un automašīnas AUDI pasažiere. Abiem konstatēti sasitumi.

Ugunsgrēki

7. jūlijā

01.55 Engures pagastā, Plieņciema «Gadīgos», aizdegusies dzīvojamā māja 80 m² platībā. Iespējamais ugunsgrēka iemesls – bez uzraudzības atstāta degoša svece. Zaudējumi tiek noskaidroti.

Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere;

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *