Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem, kas reģistrēti no 2. līdz 3. jūlijam

Policijas ziņas

25. jūnijā

Slampes pagastā, mazdārziņā dārza mājiņai izsists logs un nozagti divi radioaparāti «PHILIPS», kā arī divas lāpas.

29. jūlijā

Tukumā, Jelgavas ielā, divi jaunieši nozaguši divus velosipēdus – «Trail Duster» un «Trail Bandit». Zaudējumi tiek precizēti.

1. jūlijā

16.30 Tukumā, Meža ielā 10, DUS «Statoil», divi vīrieši iepildījuši kannās 143,5 l dīzeļdegvielas un aizbraukuši nesamaksājot. Vainīgie noskaidroti.

3. jūlijā

Tukumā, Pils ielā 15, logam izsists pakešu stikls.

Tukumā, Pasta ielā 25, mājas ārdurvīm izsists pakešu loga stikls.

Ceļu policija

2. jūlijā

19.00 Zantes pagastā, grants karjerā «Lāsītes», kravas automašīnas MAN vadītājs, reibumā uzbraucis stāvošai automašīnai DAF. Cietušo nav.

21.30 Uz Slokas-Talsu ceļa automašīnas FORD FOCUS vadītājs, krustojumā nogriežoties pa labi, iebraucis pretējā braukšanas joslā un izraisījis sadursmi ar automašīnu RENAULT MEGANE. Sadursmes izraisītājs atstājis notikuma vietu, neziņojot policijai.

3. jūlijā

20.30 Tukumā, Alīnes ielā, kāds mopēda EMC vadītājs uzbraucis gājējai – 12 gadus vecai meitenei, un no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot policijai. Cietušajai mediķi konstatējuši labās rokas sasitumu.

Reidu rezultāti

Laikā no 27. jūnija līdz 4. jūlijam administratīvo sodu protokoli izrakstīti par šādiem pārkāpumiem: par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā sodītas 9 personas; par huligānisku uzvedību sabiedriskā vietā – 5; par pretošanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām – 2; par autortiesību izmantošanu bez licences – 1; par patvarīgu rīcību – 1, bet par vides piesārņošanu – 1.

Kārtības policijas biroja 3. nodaļā pavisam noformēti 138 administratīvie protokoli; no tiem par ceļu satiksmes negadījumu izraisīšanu – 13; par transporta līdzekļa vadīšanu reibumā – 4; par mopēdu, velosipēdu vadīšanas pārkāpumiem – 1; par ātruma pārsniegšanu – 63; par jostu nelietošanu – 17; par bērnu pārvadāšanas noteikumu pārkāpumiem – 3 un par gājēju noteikumu pārkāpumiem – 2.

Ugunsgrēki

2. jūlijā

16.20 Tukumā, Lielā ielā 3, mājā izdegusi jumta konstrukcija 3 m² platībā. Aizdegšanās iemesls un zaudējumi tiek noskaidroti.

Uzmanību!

2. jūlijā

Ap 13.00 no dzīves vietas Jaunpils pagasta «Aizvējos» izgājis 64 gadus vecais Alfreds Beķeris un līdz šim nav atgriezies. Viņa pazīmes; augums – 160 cm, vidējas miesas būves, mati īsi apgriezti, sirmi, acis pelēki zaļas. Apģērbs: gaiši brūna auduma virsjaka, sarkani zils T-krekls, melnas auduma bikses un kājās zaļi gumijas zābaki. Ja ir kāda informācija, lūdzam zvanīt Tukuma RPP dežūrdaļai pa telefonu: 63104100 vai inspektorei 63104114, vai 02.

Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere;

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *