Agris Jansons

Lietuvietis Tumē policistam dod “kukuli” – 50 litus

Šodien, 11. aprīlī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļa Tukuma novadā, Tumes pagastā aizturējusi autovadītāju, Lietuvas pilsoni, kurš mēģinājis piekukuļot policijas darbinieku.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka šodien, 11. aprīlī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļa Tukuma novadā, Tumes pagastā aizturējusi autovadītāju, Lietuvas pilsoni, kurš mēģinājis piekukuļot policijas darbinieku.

Vadot transportlīdzekli, pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, lai nenoformētu administratīvā pārkāpuma protokolu devis policistam 50 litus (~ Ls 10,20), pēc kā arī tika aizturēts.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323. panta 1. daļas «Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 minimālajām mēnešalgām.

Zemgales reģionā šogad aizturēti jau 20 autovadītāji par kukuļdošanu, no kopējā skaita Tukumā reģistrēts jau otrais gadījums.

Komentāri

  1. mentiem slinkums mainīt,otrai noķertais un atkal ar litiem,būtu lati,šāds raksts nebūtu…………

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *