Jāsargā traktortehnika!

20. maijā 10.30 Degoles pagastā konstatēts, ka no traktora «John Deere» nozagta GPS antena un minerālmēslu izkliedētāja dators. Nodarīti materiāli zaudējumi – 8000 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess. 

No 21. līdz 23. maijam Tukuma policijas iecirknī  reģistrēti 49 notikumi, uzsākti 2 kriminālprocesi, sastādīti 23 administratīvā pārkāpuma protokoli.

20. maijā

10.30 Degoles pagastā konstatēts, ka no traktora «John Deere» nozagta GPS antena un minerālmēslu izkliedētāja dators. Nodarīti materiāli zaudējumi – 8000 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

21. maijā

21.13 Tukumā, Brīvības laukumā, kāds 1977. gadā dzimis vīrietis atradās tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

15.45 Tukuma novada Tumes pagastā trīs nepilngadīgie – 2002., 2004. un 2006. gadā dzimuši jaunieši – pieķerti smēķējam. Uzsākts administratīvā lietvedība.

22. maijā

09.16 Kandavā, Kūrorta ielā, 1948. gadā dzimusi sieviete, kas vadīja automašīnu «Škoda Fabia», krustojumā nogriežoties pa labi, uzbrauca laternas stabam, to bojājot.

17.21 Kandavas novada Cēres pagastā kāds vīrietis pie veikala novietoja savu velosipēdu un vēlāk konstatēja, ka tas ir nozagts.

23. maijā

08.00 Tukuma novada Jaunsātu pagastā ceļa malā stāvošam «WV Passat» izsisti stikli.

VUGD

Vakar, 23. maijā, 19.56, VUGD saņēma informāciju, ka Tukuma novadā ceļu satiksmes negadījuma rezultātā automašīnā ir iespiests cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību cietušo atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Avarējušai automašīnai tika atvienotas akumulatora klemmes un pēc tam ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu. Darbi notikuma vietā tika pabeigti vienas stundas laikā.

Tāpat pēcpusdienā pēc Valsts meža dienesta lūguma Kandavas un Tukuma ugunsdzēsēji glābēji atkārtoti devās uz meža ugunsgrēku, kas jau piekto dienu norisinās Kandavas novada Kandavas pagastā. Pēcpusdienā uzpūšot spēcīgākam vējam, gar noteikto ugunsgrēka perimetru vietām parādījās liesmas. Lai nodrošinātu, ka liesmas nepāriet noteikto robežu, ugunsdzēsēji glābēji no ceļa puses veica ugunsgrēka dzēšanu. Veikt ugunsgrēka dzēšanas darbus iekšā mežā vēl joprojām ir bīstami, jo jau piekto dienu turpinās kara laika nesprāgušās munīcijas detonācija. Ja būs nepieciešams VUGD arī turpmāk iesaistīsies ugunsgrēka likvidēšanā pēc Valsts meža dienesta pieprasījuma.

Lai gan pēdējās dienas Zemgalē vietām ir spēcīgi lijis, meži vēl joprojām ir ļoti sausi, tāpēc VUGD aicina iedzīvotājus mežos ievērot piesardzību un nepieļaut nekādu dzirksteļu un atklātas liesmas veidošanos. Šobrīd pat vismazākā dzirkstele var izraisīt plašu un postošu ugunsgrēku!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.