Attēlam ir ilustratīva nozīme

Iedzēris…pēc avārijas?

novembrī
28. novembrī Tukuma novada Matkules pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Volvo S80» un neizvēlējās drošu un ceļa segumam un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca elektrosadales skapim, to bojājot. Tāpat pārbaudes laikā vīrieša izelpā tika konstatētas 1,13 promiles, un viņš apgalvoja, ka alkoholiskos dzērienus esot lietojis pēc ceļu satiksmes negadījuma.  Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols un sākts administratīvā pārkāpuma process.

Policija

No 25. līdz 28. novembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 46 notikumi, uzsākti 57 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 20 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 autovadītājam par alkohola lietošanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, kā arī 1 par iespējamu narkotiku lietošanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

  1. novembrī

Tukumā, Rīgas ielā, vīrietis vadīja elektroskrejriteni un neizvēlējās drošu distanci ar priekšā braucošo transportlīdzekli «Mazda 3», kā rezultātā, automašīnai bremzējot, notika sadursme. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

  1. novembrī

Pūres pagastā notika paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks – dega katlumājas jumta pārsedze. Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

  1. novembrī

Kandavā 2005. gadā dzimis jaunietis pārvietojās diennakts tumšajā laikā neapgaismotā ceļa posmā bez gaismu atstarojošas vestes vai apģērbā iestrādātiem atstarojošiem elementiem, tādējādi apdraudot satiksmes drošību. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *