Attēla avots: tukums.lv

Apzaguši Tukuma staciju

21. jūnijā Tukuma dzelzceļa stacijas ēkas tika nozagta metāla sadales sakaru kaste. Materiālais zaudējums tiek precizēts. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

21. jūnijā

 

Tukumā, Zemītes ielā, sieviete vadīja automašīnu „Audi A4” un netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā iebrauca kādas ēkas sienā, to bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

Kandavas novada Kandavas pagastā tika konstatēts, ka no privātīpašuma teritorijas ir nozagti 20 Patura paneļu sistēmas pārvietojamie režģi. Materiālais zaudējums tiek precizēts. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

 

Komentāri

  1. Interesanti,kā tā sieviete veikala stāvlaukumā varēja netikt galā ar vadāmību???Tur ir tupums un pedāļu jaukšana!Tur vel labu gabalu pa trotuāru nobraukusi un ietriekusies sienā!Labi,ka nepoespieda kādu cilvēku pie sienas!Tādas nost no ceļiem!!!

  2. Nav saprotams, kādēļ Siguldas pašvaldība varēja, bet Tukuma nevarēja dzelceļa staciju izveidot kā civilizētu vietu – dzelzceļa stacija, autoosta, TIC.
    Visas cerības uz jauno sastāvu.

  3. Pilnīgi piekrītu.Autoosta un piegulošā apkārtne,soliņi,nojumes drausmīgi. Nav nekādu zīmju par smēķēšanas aizliegumu.Pašvaldības policija neapseko ne autoostu,ne dzelceļa staciju.

  4. Tukuma policija un pašvaldība taču mūžīgi lielās,ka Tukumā visur kameras! Bet,ja kaut kas notiek,tad kameru nav vai bija pagrieztas citā virzienā! :))

    1. jaa jaa,viniem jau tikai vajag tadus no kaa viegli panemt.nu brauksi ar riteni,izsitis cauri,ir ko nemt.a ja pie tirgus sezh un sutina alu,un vini zin ka vinam nekas nepieder,tad pagriezh galvu uz otru pusi a ja pensionars tirgu ieiet bez uzpurni,tad uzliek sodu.piderasi jobanitie.jaa jaa,man pohuij.savadak vinus nesaukshu.

  5. Ko nepieciešams darīt, jaunieši jūsu labā lai netiktu nozākāts?Man prāt, jūs vispār nevienu necienat,pat paši sev.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.