Attēlam ir ilustratīva nozīme

Brauc autobusā bez maskas

26. janvārī Slampes pagastā sabiedriskā transporta vadītājs nelietoja sejas  brīdī, kad autobusā atradās pasažieri. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Policija

No 24. līdz 26. janvārim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 44 notikumi, uzsākti 47 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 17 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, viens par velosipēda vadīšanu reibumā un 1 par mutes un deguna aizsega nelietošanu.

 1. janvārī

Slampes pagastā no neaizslēgtas telpas tika nozagts autoiekrāvēja akumulators. Nodarīts materiālais zaudējums 120 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

 1. janvārī

Jaunpilī, Pils ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,93 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Tukumā, Aleksandra ielā, tika konstatēts, ka automašīnai «Volkswagen Crafter» ir nozagtas abas valsts reģistrācijas numura zīmes, bojāts kreisās puses ārējais atpakaļskata spogulis un priekšējā labās puses riepa. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

 1. janvārī

 

Tukumā vīrietis vadīja automašīnu «Audi A5» un, no stāvlaukuma izbraucot uz Zemītes ielu, nedeva ceļu automašīnai «Peugeot 307», kam bija braukšanas priekšroka. Rezultātā – sadursme. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

 1. Tad bez kā viņš brauca? Bez maskas vai bez sejas? Pēc ievadteikuma noprotams, ka vispār viņam ir jālieto vairākas sejas, bet nelietoja, tāpēc jāsoda…
  “sabiedriskā transporta vadītājs nelietoja sejas”

 2. Ikdienā izmantoju sabiedrisko transportu. Un, ja pasažieri visi sēž maskās, tad šoferim šīs maskas nav. Un pat netiek uzlikta, kad pasažieri iekāpj.

 3. Gandrīz neviens autobusa šoferis nelieto sejas masku. Domāju,ka laikam uz viņiem tādi noteikumi neattiecās.

 4. un pareizi dara.maskas ir domaataas kautkaados karnevaalos.klarinjiem,papljikiem.lai tie klauni staigaa kaut gaazmaskaas.

  1. Atbilstoši ntz līmenim. Šīs lapeles skribenti ne teikuma neprot uzrakstīt bez kļūdām, tādējādi parādot necieņu savam lasītājam. Varbūt gluži otrādi, parādot uz kādu lasītāju orientēts laikraksts(L39 un līdzīgo līmeņa). Kļūdas netiek labotas arī pēc aizrādījumiem.

   1. a tu nelasi.nav spiesta lieta.pamasturbee,vai uzrauj kjepinjaa.nezinu kaadas sugas esi…

  2. es neskatos nakts vai diena.kad gribu tad rakstu.un arii visu paareejo.varbuut tu ej peec pulksteni guleet 9 vakara un celies 7 no riita.ej karinjam olas palaizi.pavljukam minetu uztaisi.vot pamulkjis.

 5. tu iemacies ,izdomaa vienreiz sev vaardu,saucamo niku.savadak taads vecs draashu zhogs vien esi.

  1. Klau tu prātiņā apdalītais pajoliņ L39, varbūt padomā, ka tavas pērles arī nepilngadīgie var izlasīt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *