Vakar ugunsdzēsēji dzēsuši angārus, kūdru, rugāju laukus

Vakar, 26. augustā, 21.56 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju, ka Rīgā, Kurzemes prospektā izcēlies ugunsgrēks. Kad ugunsdzēsēji ieradās, ar atklātu liesmu jau dega divi angāri. Lielās būvgružu kaudzes pie angāriem apgrūtināja ugunsdzēsēju tehnikas piekļūšanu notikuma vietai.

Vakar, 26. augustā, 21.56 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju, ka Rīgā, Kurzemes prospektā izcēlies ugunsgrēks. Kad ugunsdzēsēji ieradās, ar atklātu liesmu jau dega divi angāri. Lielās būvgružu kaudzes pie angāriem apgrūtināja ugunsdzēsēju tehnikas piekļūšanu notikuma vietai. Tā kā angāros bija celtniecības materiāli un visapkārt celtniecības būvgruži, liesmas strauji izplatījās un apdraudēja apkārtējās būves, tika izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Notikuma vietā ieradās desmit ugunsdzēsēju automašīnas. Dega divi angāri 800 m² un 500 m² platībā. Ugunsgrēku izdevās lokalizēt īsi pēc pusnakts 00.08, taču likvidācijas darbi vēl turpinās. Tiek lauztas un salietas konstrukcijas, kā arī vēl gruzdošie būvmateriāli un būvgruži.

Vakar turpinājās arī dzēšanas darbi Salas novada Salas pagastā Gargrodes purvā, kur dega kūdra. Kā jau informējām, 25. augustā, 11.07 tika saņemta informācija, ka Salas novadā Gargrodas purvā kūdras izstrādes vietā ir aizdegušās kūdras kaudzes. Dega astoņas kūdras kaudzes kopumā 32 000 m² platībā. Ugunsgrēks tika lokalizēts 18.41, taču, lai to likvidētu, ugunsdzēsēji no deviņiem rītā līdz tumsai turpināja darbu. Šodien dzēšanas darbi turpinās.

Tērvetes novada Liepdaros dega rugāji 5000 m² platībā. VUGD ugunsdzēsējiem ugunsgrēku nodzēst palīdzēja arī Tērvetes pašvaldība ugunsdzēsēji. Vēl aizvien ik dienas tiek dzēsti ugunsgrēki, kas izcēlušies laukos – labība, rugāji, siens, lauksaimniecības tehnika.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 26. augusta 6:30 līdz 27. augusta 6:30, VUGD izbraucis uz 48 notikumiem. Kopumā dzēsti 26 ugunsgrēki, veikti 15 glābšanas darbi, kā arī septiņi bija maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos bojā gājušo un cietušo nav.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *