Vairāk nekā 100 mazuļu tiksies «Krāsainajos pavasara svētkos» un labdarības akcijā māmiņām

22. martā sākot no 16:00 tirdzniecības centrā «Riga Plaza» Rīgā sadarbībā ar «Māmiņu Klub»u tiek rīkoti plaši svētki mazuļiem. Pavasara atnākšanai par godu uz jautrām izdarībām pulcēsies vairāk kā 100 «Māmiņu Kluba» mazuļu.

22. martā no 16:00 tirdzniecības centrā «Riga Plaza» Rīgā sadarbībā ar «Māmiņu Klub»u tiek rīkoti plaši svētki mazuļiem. Pavasara atnākšanai par godu uz jautrām izdarībām pulcēsies vairāk kā 100 «Māmiņu Kluba» mazuļu.

«Krāsainie pavasara svētki» ir īpašs notikums ģimenēm ar bērniem – ar izklaidēm un pavasarīgām atrakcijām. Bez maksas būs iespēja baudīt «Riga Plaza» atrakcijas – «Fantasy Park» un «Multikino».

Pasākuma ietvaros «Riga Plaza» sadarbībā ar «Māmiņu Klubu» atklās arī labdarības akciju «Ar mīlestību māmiņām» ar mērķi atklāt mantu ziedojumu vākšanas punktu māmiņām krīzes situācijās.

“«Māmiņu Klubā» katru nedēļu atklājam kādu krīzē nonākušu vientuļo mammu ar bērniem, kurai ir grūti nostāties uz savām kājām. Arī sievietēm, kas pavadījušas kādu laiku krīzes centros grūtniecības laikā vai ar mazuļiem ir grūtības atgriezties dzīvē un nodrošināt normālus sadzīves apstākļus. Tāpēc «Māmiņu Klubs» ar aktīvām ģimenēm nāk talkā un aicina ziedot bērnu mantas, mēbeles, sadzīves priekšmetus. Galvenais sociālās akcijas ziedojumu punkts būs «Riga Plaza» informācijas centrs, kur no 22. aprīļa līdz 19. maijam var nodot mantas, kas noderēs māmiņām ar maziem bērniem krīzes situācijās,” par akciju stāsta TV raidījuma vadītāja Kristīne Virsnīte.

Tematiskā pasākuma programma 22 .martā:

16:00 – 16:30 pasākumu atklāj TV3 raidījuma «Māmiņu Klubs» vadītāja Kristīne Virsnīte.

16:10 – labdarības akcijas «Ar mīlestību māmiņām» atklāšana

17:30 – lielais ģimeņu boulinga turnīrs «Fantasy Park»

Bērnu boulinga čempionāts. Pasākums, ar jautrām dejām, bērnu diskotēku un izklaidēm bērnu atrakciju parkā.

19:00 – ģimeņu seanss «Multikino» ar filmu «Mammu, es Tevi mīlu!»

Visa pasākuma laikā bērni varēs fotogrāfēties Lieldienu Fotostūrītī, darbosies atrakcijas, spēles un uzdevumi ar jautrām balvām «Riga Plaza» veikalos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *