Tradicionālās policistu sporta spēles Kandavā tomēr notiek (papildināts)

Piektdien, 6. jūnijā jau 19. reizi, kā vienmēr jūnija sākumā, Kandavā pulcējas policijas darbinieku kolektīvi no tuviem un attāliem mūsu valsts reģioniem, lai pabūtu kopā, satiktos, pasportotu un atpūstos. "Kaut arī vienam valsts ierēdnim likās, ka valsts līdzekļu tērēšana šādiem svētkiem ir rupjš finanšu disciplīnas pārkāpums, manuprāt šie svētki mums, Valsts Iekšlietu Ministrijas sistēmā stādājošajiem, ir liela un neizmērojama vērtība " – uzrunājot svētku dalībniekus teica Iekšlietu ministrs Mareks Segliņš.

Piektdien, 6. jūnijā jau 19. reizi, kā vienmēr jūnija sākumā, Kandavā pulcējas policijas darbinieku kolektīvi no tuviem un attāliem mūsu valsts reģioniem, lai pabūtu kopā, satiktos, pasportotu un atpūstos. "Kaut arī vienam valsts ierēdnim likās, ka valsts līdzekļu tērēšana šādiem svētkiem ir rupjš finanšu disciplīnas pārkāpums, manuprāt šie svētki mums, Valsts Iekšlietu Ministrijas sistēmā stādājošajiem, ir liela un neizmērojama vērtība " – uzrunājot svētku dalībniekus teica Iekšlietu ministrs Mareks Segliņš.

Varbūt pieticīgāk, bet svētki, kā ierasts tomēr notika. Ar brīnišķīgu, krāšņu un izdomas bagātiem elementiem caurvītu svētku atklāšanas parādi, ar patiesu atkalredzēšanās prieku, ar vēlmi sacensties, pierādot savus spēkus un prasmi atsevišķos sporta veidos un vēlmi vienkārši atpūsties.
Diena bija kā radīta sporta un atpūtas pasākumam un jāteic, ka dalībnieki bija atbilstošā noskaņojumā un sportiskā formā. Svētku parādē Tukuma RPP darbinieku komanda kā allaž parādīja nepārspējamu izdomu un oriģinalitāti: sudraba tērptā ģērbtā, ar koka skaitīkļiem un iespaidīgu kalkulatoru bruņojusies lēdija bija vienkārši satriecoša. Vēlmi fotografēties kopā ar sudraboto būtni izteica pat pats ministrs.

Pirmie aiz godalgotajām vietām

Tukuma pārvaldes kolektīvs piecu disciplīnu kopvērtējumā savā apakšgrupā ieguvis sāpīgo 4. vietu, sāpīgu tāpēc, ka no 3. vietas komandu šķīris tikai viens punkts. Lūk, dažādās disciplīnās iegūtās vietas: strītbolā – 4., virves vilkšanā – 3., futbolā – 2., volejbolā – 5. vieta un stafetē – 4. vieta. Mājinieku komanandu pārstāvēja Sanita Bērze, Aija Lunte, Signe Dektere, Juris Vitauskis, Atis Celms, Romāns Zaicevs, Gatis Samiņš, Andris Vancāns, Uldis Grietēns, Ruslans Ziediņš, Andrejs Petrovs, Arvis Bautra, Vilnis Spriņģis, Aivars Freimanis, Normunds Bērziņš un Jānis Kundziņš; no Tukuma pašvaldības policijas palīdzēja Arvis Labodinskis, bet no Kandavas pašvaldības – Roberts Rudzītis; par saimniecisko nodrošinājumu gādāja Arnolds Ispodkins un Arvis Bautra; šefpavāru lomā iejutās Andris Grunte un Gints Kuzņics; parādi vadīja pārvaldes priekšnieks Rihards Zariņš.

Komentāri

 1. Nuja, es ieteikt vietējiem iedzīvotājiem divs diens neiet ārpus mājs, vismaz tālāk pa dārz vārtiņiem ne. Būs daudz piedzērušos plicist ( kā jau cits gads, nekas jau mainījies nebūs), viņ brauks ar mašīnām un ātr brauks, viņ atkal nezinās ka pie mums ir viens luksafors un pie sarkas gaisms ir jāspiež brem un jāgaid kad iedegsies zaļ. Tā kā sarg sev un paliek mājās! Ja nu kāds grib redzēt daudzs pliks policists vienviet,tad var riskēt un iet uz basin pus, tur viņ plik staigā bariem.

 2. tieši tā- masveida poliču nodzeršanās garantēta- diez cik gan protokolus sastādīs par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā

 3. Vai, vai…aturībnieku komitejas galvenie bonzas ir sašutumā…jātaisa protesti, mītiņi, foto un video reportāžas un tad vēl noteikti ir jāatlaiž Saeima un Stulbai Valdis ZAvtlers…

 4. un kāpēc gan ne- policistam taču ar savu uzvedību jārāda paraugs sabiedrībai, lai pēc tam no tās varētu arī prasīt nevainojamu uzvedību par piemēru ņemot sevi un vispā, kas alkoholu lieto apreibināšanās dēļ viennozīmīgi uzskatāmi par PAŠIEM DEGRADĒTĀKAJIEM, NOŽĒLOJAMĀKAJIEM, NICINĀMĀKAJIEM SABIEDRĪBAS LOCEKĻIEM un ar tādu attieksmi pret tiem arī jāizturas- vai policisti arī tādi grib kļūt…

 5. Televīzijā neredzēju degošas mašīnas un trakojošus mentus Kandavā…:(
  Kur jums čaļi ir pierādījumi, vai atkal zīžat pirkstu un stāstat no savas dzīves…

 6. Šoks par to,cik stulba ir tauta- runā, bet nezin. Poliči no spēlēm aizbraucot auto vadītāji pie izbraukšanas pūš trubā, lai drošs paliek nedrošs, kāds netrāpās. Un visādi skatās, lai šaizes pašiem nesanāk- pie tramplīna dežūrē, pliks tur neviens nav manīts, to kāds vecs Kandavas peder.. būs sasapņojies. Ļaujiet cilvēkiem satikties un pasportot.

 7. to šoks
  Poliči no spēlēm aizbraucot auto vadītāji pie izbraukšanas pūš trubā, lai drošs paliek nedrošs, kāds netrāpās. Un visādi skatās, lai šaizes pašiem nesanāk- pie tramplīna dežūrē-
  nu gan dod- kas ta menti kādi mazie bērni, ka tā pašiem jāuzvaktē, un kamdēļ pie trampalīna diez jādežūrē…te nu skaidri redzams, ka policistiem ar to prātiņu tā pašvakāk (labi, ka ne visiem) ir, ka paši par sevi parūpēties nimāk

 8. to kandavnieks
  Ak die pas – shitaa pakjiskaa domaashana, ka tik kaut kur piedraaz…! Ar ko tad polichu sportas speeles atskjiraas no citiem liidziigiem pasaakumiem? man pat domaat, ka prieksh kandavniekiem shitaas ir patiikamaakas – polichiem redz nav paaraak daudz naudinjas, lai taisiitu afigenos saluutus un iireetu afigeno akustisko aparatuuru!:)

 9. Nu Jūs te dod vaļā! Nevajag jaukt dzeršan ar sport! Kandavā pēdējos gads nav bijs sports bet dzeršan un ālēšanās. Sports un dzeršan ir divs nesavienojams liets. Šogad laikam klusāk, jo tā naud nav tik daidz. Riebīg jau ir, ja pa nodokļ maksātāj alg šauj raķets un baud visāds citāds saliedēšanās labums. Nu nav viņ tik nabag, lai samet! Kad es grib dzert, es ar samet! Tagad jau laikam bišķ pakontrolē paš sev, jo iepriekšējo gad pieredz ir bijus traģisk. Tas lab, no kļūdām jāmācās! Tie aizstāvētāj jau varēt ziedot tai ballītei sav ietaupījums, mēs pa gabal paskatītos kā naud izkūp debesīs!

 10. Nožēlojami lasīt šādus komentārus. Pats piedalos katru gadu sporta spēlēs un par izņēmumu nebija arī šis gads. Nodokļu maksātāji esam arī mēs paši un tika daudz jau naudiņas gan esam sakapinājuši visa gada laikā, lai vienu reizi varētu kārtīgi izsportoties, satikties ar citiem kolēģiem un iepazīties ar jaunajiem. Nožēlojami, ka liela daļa cilvēku uzskata, ka policistiem atpūsties- nepienākas. Piedodiet, bet arī mēs esam cilvēki. Šajās sporta spēlēs lielu daļau naudiņas sponsorēja arodbiedrības, kas nozīmē, ka mietpilsoņu nodokļi palika tur kur tie ir- un tas nav gaisā. Jā, arī policisti lieto alkoholu- un kas tur liels, jūs nelietojat?!? Trampalīns tiek apsargāts ne tikai šajos svētkos, bet arī lielākos pasākumos, jo cilvēki mēdz būt dažādi, bet tas tā pat no visām nelaimēm nevienu nepasargās. Dārgie, paskataties paši uz sevi, un ja jūs varat mierīgi un bez sirdsapziņas pārmetumies, liekot roku uz sirds pateikt, ka neesat nekad pārkāpis nevienu likuma burtu, tad nomētājat visus pēc kārtas ar akmeņiem..

 11. Da cilvēki pēc sevi visus vērtē.
  Paskatieties kā grabj uz Ziemassvētkiem, Jāņiem utt. Apmēram tā kā kāda dzērājnācija vaņas un pēc tam domā, ka viss tādi kā viņi…luņi vienvārdsakot…

  Sēž savās mājās pie datora monitora un garīgi onanē, cik viss un visi ir slikti…STILĪGI…i-neta telpā telo varoņu, atturībniekus, Dieva nepamestos utt….vēl ar pašlepnumu noteikti ar kādu kaimiņu patērgā, pakrata galvu…ka viss šai psaulē slikti…

  Lieciet taču tos poličus mierā, kas viņi jums ko parādā?

 12. Frīda kā vienmēr mazliet iedomīga, saprotams- mazpilsētas sindroms. Tieši jau pēdējos gados piecos Kandavas sporta spēles ir interesantas, labi orgnizētas, tā ka, Frīda, ja nezini, tad nemuldi.

 13. Tagad man ir mierīgs prāts, ka pa mans maksātiem nodokļiem neviens nav lustējies, jo šito es nu nepieļaut! Man ir jāzvan pa palīdzībs tālruņiem un naud jāziedo slimiem bērniem, kur valsts palīdzēt nevar, jāpalīdz ugunsnelaimēs cietušiem, bet te vien daļ sabiedrībs lustētos taupībs laikā uz nebēd. Tas nu nekād kopā neiet un tam nu man līdz būs jāseko arī tupmāk, jo es jūt man ir tād misij šai dzīvē.Prieks pa to, ka tie policist ir pie labs veselībs, viss sveik un vesel. Bišķ jau es bij satraucies, iepriekšējo gad pieredz bij drūm, tagad prāts ir mierīgs, māts, sievs un meits ir sagaidījuš savs dēls, vīrs un tēvs mājās sveiks un vesels, bišķ saguruš, bet tas pieder pie sabiedrībs tikumiem. Ar to ar apsveic! Apsol būt modr un sekot līdz tupmākiem notikumiem.

 14. Vai mīļo puisīt Celm, es tak mut vēl nemaz vaļā nav vērs! Es tik internāt atvēr! Tu ir pāliecināts, ka Tu spēt viss to pārdzīvot ko es vaļā ver?

 15. Kas tad šoreiz?
  Dēliņu aizturēja par kaušanos un tāpēc policija slikta?

  P.S. Kāpēc jūs k-dze visus vērtējat pēc sevis?

 16. lai tak vinji dzer tur tajaas savaas sporta speelees.tur vajadzeetu aizsuutiit peec iespeejas vairaak un uz ilgaaku laiku CPistus,tad vareetu mieriigaak,neraustoties pa celu sheit braukt.

 17. orn23
  Vareetu padomaat, ka tu tur klaat staaveeji…zini vinjus tur arii apsargaa un braukt dzeerumaa nelaizh. Bet, ja tomeer gadaas, kaads idiots, kas izspruuk no kontroles, ko tur padariit?! Idiots ir idiots ne tikai mentenee.

 18. brexam:

  zini,man ir pilniigi pie pakaljas vai vinji tur sporto,dzer,vemj vai kruumos draazhas!tu mani vienkaarshi nesaprati.aizbraukt jau var 4 cilveeki ar vienu mashiinu arii.

  apsargaa? jaa,laikam katram mentam klaat staav miesassargs vai karaviirs un apsargaa:)

 19. Cik aprobežoti cilvēki mīt Tukumā:(
  Laikam nav redzējuši, ka cilvēki sproto..paši pie monitora tik baksta pogas.

 20. Nu gan pāķiskas sarunas panesušās.Frīda,ko nu muldies,poliču svētkos nav trakāk kā citu iestāžu svētkos.Nav tik daudz jāskatās uz poličiem vienreiz gadā,dulli braucēji Kandavā ir arī bez poličiem.Un uz tā paša krustojuma brauc tā,it kā nekad mūžā nebūtu dzirdējuši par ceļu satiksmes noteikumiem.

 21. Bobim. Vai tad varētu būt arī trakāk, kā citu svētkos? Ha- ha. Policistiem, tak jārāda piemērs.Un nevar nepiekrist, ka viņi tiešām to dara. Ik viens jau var rādīt piemēru arī bez īpašas profesijas statusa, tāpēc nesaprotu, kas tur pāķīgs, ja Frīda saka, ka viņai nepatīk. Piedzēries cilvēks jau ir nedaudz savādāks. Tāpēc es šajās dzeramajās stadiona dienās izvēlos tur nerādīties. lai nekas savāds mani nepatīkami nepārsteidz. Viena lieta, ko esmu novērojusi pie policistiem vairāk kā pie citu profesiju pārstāvjiem ir tāda visvarenības un pārākuma attieksme, jo īpaši, kad zem grādiem.

 22. Nu ko var sūnīties par poličiem… Vienkārši tauta mums tāda, ka tik kādu nolikt….
  Tur jau tā lieta, ka poliči arī ir cilvēki, kāpēc lai viņi nevarētu atpūsties?
  SOLVITA
  Nu gan tu stulbības runā… Dzeramajās dienās izvēlies uz stadiona pusi neiet… Tad jau sanāk, ka tikai ziemā ej uz stadionu? Jo reāli, līdz ko sākas vasaras sezona tā tur ir DZERŠANA, un tur dzer vietējie, iebraucēji, malaļetkas, pensionāri, sievietes utt., 80% gadījumu tie ir vietējie kandavnieki…

 23. Vienmēr būs kāds neapmierinātais un apmierinātais!!! Te cepās beztolkā!!!
  Katrs grib relaksēties, lai relaksējās, un kāda starpība par kādu naudu, tā pat tu viņu nedabūsi un neredzēsi, jo mazāk zinās …, jo labāk!!!

 24. Terem.
  Es nerunāju stulbības. Es tiešām neeju uz stadionu, jo tur visu vasaru notiek dzeršanas.

 25. tiem kas te izsakās par piedzērušiem policistiem es gribētu pajautāt kādi viņi paši izskatās savās darba ballītēs, ja protams nestrādā gaterī kur tādas nerīko jo visi katru dienu ir pālī!!!

 26. Spēlēs biju, laukumā piedalījos, vienu aliņu arī izdzēru, jo satiku studiju biedrus, parunājām kā kuram pa dzīvi iet, par darbu, par pašiem. Bija labi. Ja kādam skauž, lai raksta.

 27. policistam:

  galvenais nestaadini mani ar zizli uz celja,kad es braucu un esmu alinju iedzeeris!tad jau viss buus OK.:))))))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *