Arī Tukuma novadā saslimušie ar COVID-19 /Papildināts ar 25. marta karti/

Publicēta jaunākā ‘Covid-19’ izplatības karte – redzams, ka slimība skārusi arī Tukuma, Talsu, Rēzeknes un vairākus citus novadus.

Pēdējā diennaktī Latvijā veikti 987 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, saslimšana apstiprināta 41 cilvēkam, informēja Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

Līdz šim Latvijā kopā veikti 6114 izmeklējumi personām ar aizdomām par Covid-19, apstiprināti 180 saslimšanas gadījumi.

Komentāri

  1. Vai taisnība, ka Kuldīgas ielas 65 mājā ir cilvēks kuram pozitīvs Covids? Ja tā, tad brīdiniet mājas iedzīvotājus. Nav jau vairs ko slēpt! Jāsaka kā ir.

    1. Tev neviens neprasa ne vārdu ne tēva vārdu. Man tas vārds pie vienas vietas. Idiot. Bērni visās mājās dzīvo. Vismazs viņu drošībai.

     1. Panikas cēlājus kara apstākļos nošāva bez tiesas sprieduma . Beidziet nepamatoti biedēt cilvēkus , nepārliecinoties par apstiprinošu informāciju .

     2. Zini, kā man teica sadarbības partneris no Ķīnas? Dzīvo tā, it kā Tev blakus būtu inficēts cilvēks. Respektīvi, ar max piesardzību un visiem iespējamiem drošības pasākumiem. Jo tikai tā var sevi pasargāt no saslimšanas. Piesardzība ir jāievēro visur, ne tikai tajā novadā/ pilsētā/ mājā, kur ir apstiprināts.

 1. Tādi pajoliņi skraida, bļaustās štīmē un lielās kā gailis ar savu kikerigū. Ar nauda mētājās un uzsauc, pēc tam lūdzas kā ubags un prasa atbalstu. Pat veciem prāts pakaļā, apmeklējot veikalu meža ielā, lieloties ar Holandi, cits škauda pa mazo maximu.

 2. Pašvaldībai vajadzētu pievērst uzmanību savam dzīvokļu fondam un klaidoņiem viena otra dzīvoklī Spartaka 5, kuri nedzīvo konkrētajā adresē, bet rīko dzērāju un smēķētāju saietus, kas nosakāms pēc smirdoņas koplietošanas telpās un ir kā potenciālie infekciju pārnesēji, apdraudot pārējos iemītniekus.

 3. lasu shos murgus un brinos ka Tukuma tik maz normalo cilveku ved pajolinji ka prusaki vairojas :))))) ne jau tapat vien normalie cilveki brauc no tas bedres prom……

  1. Ko tad Ansi pie pajoliņiem meklē un tos murgus lasi, vai tad prāta maz? Nebrīnies kā dullais Dauka, šauj atpakaļ pie pārgudrajiem. Citādi kā Antiņam būs jārāpjas Stikla kalnā.

 4. Vai tad dsi nav ierobežojumu ka var apmācīt kursantus,vai tad veic auto dezinfekciju vai alkatība ir lielāka vērtība nekā cilvēku dzīvība un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.