Tumē aizvadīti 2. posma mači šautriņmešanā un zolītē

Aizvadītajās brīvdienās Tumes kultūras namā rosījās sportisti – sestdien notika sacensības šautriņmetējiem, savukārt svētdien savas sacensības dienas garumā aizvadīja zolmaņi. Otrā posma sacensības šautriņmešanā aizvadītas bez pārsteigumiem.

Otrā posma sacensības šautriņmešanā aizvadītas bez pārsteigumiem. Līderpozicijas tikai nostiprināja 1. posma sacensību uzvarētājs Andis Ādiņš (Tume), kurš arī šajā posmā pārliecinoši uzvarēja abās sacensību kārtās. Interesanti, ka arī 2. un 3. vietā ierindojās tie paši sportisti Māris Ādiņš (Tume) un Ritvars Vācietis (Jaunsāti), kas ieņēma 2. un 3. vietas 1. sacensību posmā. Priecē jaunākā dalībnieka Mārtiņa Brizgas progress sacensībās, kurš ieņēma 4. vietu.

Svētdien Tumes kultūras namā pulcējās 17 zolmaņi. Šoreiz A grupā nepārspēts palika Arnis Kleinbergs (Kandava), 2. vietu izcīnīja Edgars Stepiņš (Kandava), bet 3. vietā ierindojās Uģis Liepiņš (Tukums). B grupā šoreiz labāk veicās pagājušā gada čempionam Aivaram Vītolniekam, 2. vietu izcīnīja Spodris Vēveris, bet 3. vietu Juris Staķis (visi dalībnieki tumenieki). Paldies visiem sportistiem, kuri piedalījās sacensībās.