Tukuma un Kandavas jauniešiem– panākumi vieglatlētikā

3. martā starptautiskajās sacensībās «Kuldīgas kauss 2012», kurās piedalījās sešu valstu sportisti, atzīstami startējuši Tukuma Sporta skolas un Kandavas BJSS jaunie vieglatlēti.

Meitenēm «A» grupā 2. vietu ar rezultātu 5,34 m tāllēkšanā izcīnīja Alise Rosicka. «B» grupā Ievai Turķei divas godalgas – 1. vieta augstlēkšanā (1,50 m) un 3. vieta tāllēkšanā (4,84 m). Zēniem šajā vecuma grupā 600 m skrējienā Ingars Mucenieks izcīnīja 2.vietu (1:37,04 s). Sportistu treneri Aldis Čākurs un Guntis Auziņš. Labākos rezultātus no Kandavas BJSS uzrādīja «B» grupā Dāvis Bērsons, augstlēkšanā izcīnot 4. vietu (1,55 m), kā arī Beāte Putilovska lodes grūšanā izcīnot 5. vietu (8,48 m) – abu treneris Andrejs Gross.
4. martā Rīgā notikušajās Latvijas Vieglatlētikas savienības kausa izcīņas sacensībās meiteņu konkurencē par uzvarētāju kļuva Tukuma Sporta skolas trenera Alda Čākura audzēkne Ieva Turķe, kura palika nepārspēta tāllēkšanā ar rezultātu 5,01 m.