Tukuma «U-14» un «U-16» hokejisti izcīna sudraba medaļas

Latvijas bērnu un jauniešu meistarsacīkstēs hokejā noslēgušās finālspēles. Pērnajā sezonā hokeja klubs «Tukums» čempionātā tika pārstāvēts divās vecuma grupās – «U-14» un «U-16», un abās – apvienojoties ar Ventspils klubu «Venta 2000». Ar lepnumu varam teikt savējiem – "Malači!", jo abās grupās puiši izcīnījuši sudraba medaļas.

Visi hokejistu treneri – Jānis Svitiņš, Jānis Ozols un Verners Kaimiņš – ir vienisprātis: šis ir nebijis notikums Tukuma hokeja vēsturē, jo, piemēram, «U-16» grupa – tie jau vairs nav nekādi bērni, tas esot īstu vīru hokejs.

«U-14» grupā puiši tikai par vienu punktu atpalika no čempioniem – HK «Liepājas Metalurga» (liepājniekiem – 48 punkti, Tukumam – 47), 3. vietā «Prizma/Pārdaugava 98» (41 punkts). Čempionātā komanda aizvadījusi 20 spēles (piedzīvotas 15 uzvaras, 3 zaudējumi pamatlaikā un 2 – papildlaikā); vārtu attiecība: 124-43, hokejisti izpelnījušies 138 soda minūtes (jāpiebilst, ka vismazāk no pārējām komandām, tātad – skoloti disciplinētībā). Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sešinieka galvgalī ir Tukuma spēlētājs Vlads Vulkanovs, kurš 20 spēlēs guvis 49 vārtus un veicis 21 piespēli, tādējādi savā kontā gūstot 70 punktus, turklāt "izcietis" tikai 16 soda minūtes. Labāko sešinieku noslēdz tukumnieks Markuss Komuls – 19 spēles, 22 vārti, 17 piespēles, 39 punkti un 10 soda minūtes (132 hokejistu konkurencē), bet par čempionāta labāko vārtsargu atzīts mūsu Mareks Egīls Mitens, kurš 20 spēlēs ielaidis tikai 29 vārtus.