Tukuma svarcēlājiem teicami rezultāti Latvijas čempionātā

Lieliskus rezultātus WPC Latvijas čempionātā svara stieņa spiešanā guļus ekipējuma divīzijā, kas notika Dobelē, uzrādījusi kluba «Tukuma brāļi» svarcēlāju komanda, kas kopvērtējumā komandu konkurencē izcīnīja godpilno 3. vietu.

Oskars Novikovs (vecuma grupa no 16 līdz 17 gadiem) svarā līdz 67,5 kg ar uzspiestajiem 100 kg izcīnīja zelta medaļu, bet svara kategorijā līdz 82,5 kg (no 16 līdz 17 gadiem) 1. vietu ar paceltajiem 110 kg (120 kg neieskaitīja) izcīnīja Alvis Jēgers, aiz sevis atstājot kluba biedru Ritvaru Getliņu, kurš uzspieda 105 kg.

Pie kārtējās zelta medaļas tika arī Tukuma titulētākais veterāns Juris Kloppe, kurš vecuma grupā no 55 līdz 59 gadiem svarā līdz 100 kg uzspieda 135 kg. Diemžēl 140 kg atzīmi tukumnieks nespēja pārvarēt un pietuvoties savam pērn uzstādītajam Latvijas rekordam – paceltajiem 142,5 kg. Zelts arī otram veterānam Ivanam Makarenko, kurš startēja 55 līdz 59-gadnieku grupā svarā līdz 125 kg. Ivans uzrādīja rezultātu 172,5 kg. Augstākā kaluma medaļa arī Elānam Kloppem, kurš «Open» grupā svarā līdz 125 kg uzspieda 190 kg. Teorētiski E. Kloppem šis nav augsts rezultāts, taču sportistam šie bija pirmie mači pēc elkoņa operācijas.