Smārdenieki un tukumnieki pusfinālā necīnīsies

Aizvadītajā nedēļā norisinājās vairākas basketbola spēles «Rietumu līgas» turnīrā.

14. martā sākās ceturtdaļfināla sērija starp «Jūrmalas SS/Sloka» un «ASK/Brīvsolis» (Smārde) komandām. Pirmajā spēlē pārāki bija jūrmalnieki, izcīnot uzvaru ar rezultātu 88:75. Rezultatīvākie: «ASK/Brīvsolis» sastāvā bija Māris Baranovskis – 28 (6 trīsp. m.), Kristaps Petrovs – 15 (5 trīsp. m.), Gatis Eņģelis – 11, Mārtiņš Reķis – 10 punkti.
15. martā Tukumā tika aizvadīta otrā ceturtdaļfināla spēle starp «Tukuma sporta skolas» un «Talsu» komandām. Un arī šoreiz talsinieki izrādījās stiprāki, uzvarot ar 100:67 un iekļūstot pusfinālā. Rezultatīvākie spēlētāji «TSS» komandā: Andris Feldmanis – 23, Eduards Horeliks – 22 punkti. Līdz ar to zināms, ka «Talsu» basketbolisti cīnīsies pusfinālā
17. martā atbildes ceturtdaļfināla spēli Smārdē ar «ASK/Brīvsoli» aizvadīja «Jūrmalas SS/Sloka» komanda. Un viesi arī šoreiz svinēja uzvaru – pārspējot smārdeniekus ar 84:76, līdz ar to jūrmalnieki iekļūst «Rietumu līgas» pusfinālā, kur tiksies ar «Vērgale/Duna» komandu no Liepājas. Rezultatīvākie spēlētāji smārdenieku komandā bija: Agris Kazāks – 21 (6 trīsp. m.), M. Baranovskis – 14, Toms Celmiņš – 13, G. Eņģelis – 12 punkti.
Līdz ar to čempionāts ir beidzies gan Smārdes «ASK/Brīvsolim», gan «Tukuma sporta skolai». Pusfinālā «Kandava» tiksies ar «Talsiem» (pirmā spēlē notiks sestdien, 26. martā Talsos) un «Jūrmalas SS/Sloka» ar Liepājas «Vērgalei/Dunu». Turēsim īkšķus par mūsējiem – SK «Kandavu».