Šķēpmetēji sezonu noslēdz Tumē /FOTO/

Kā par brīnumu, laika apstākļi šoreiz šķēpmetējus Tumē nepievīla, un aizvadītajā sestdienā, 21. septembrī, sacensības risinājās bez prognozētā lietus. Cerējām gan uz lielāku dalībnieku skaitu, tad sacensības būtu vēl interesantākas un spraigākas. Par sacensībās uzrādītajiem rezultātiem paši sportisti bija priecīgi. Dienas labākos rezultātus uzrādīja Arnolds Strenga un Edgars Rūtiņš.

Tukuma Vieglatlētikas klubs saka paldies visiem šķēpmetējiem, kuri piedalījās tradicionālajās sacensībās un novēl intensīvus sporta treniņus ziemas periodā, un – lai lido šķēpi uz jauniem rekordiem atkal pavasarī!

Sacensību rezultāti: jauniešu-junioru grupā uzvarēja Daniels Skopāns (Zilupe) – 48,87 m, 2. un 3. vietu izcīnīja tumenieki Edijs Oļehnovičs – 42,49 m un Dāvis Lagzdiņš – 28,60 m. Vīriešu grupā par čempionu kļuva Arnolds Strenga (Dobele) ar rezultātu 64,88 m, 2. labāko rezultātu uzrādīja Edgars Rūtiņš (Limbaži) – 61,26 m, savukārt 3. vietu ar rezultātu 48.87m ieguva Daniels Skopāns. Senioru, vecmeistaru sacensībās ar čempionu titulu apsveicām Andri Rūtiņu (Kandava) – 34,45 m, 2. vietu izcīnīja Tālivaldis Krūmiņš (Tume) – 32,94 m, bet 3. vietā ierindojās Harijs Luščenoks (Tukums) – 29,03 m.

Paldies sakām arī mūsu sacensību tiesnešiem Guntim Auziņam, Dāvim Lagzdiņam un sacensību sekretārei Lindai Kairišai.