Sadraudzības mačs Tukumā

23. martā Tukuma Pauzera pļavā uz mākslīgā laukuma tika aizvadīta draudzības spēle starp vietējo komandu FK «Tukums 2000» un virslīgas debitantiem FK «Gulbene».

Spēles iniciatīvu savās rokās uzreiz pārņēma FK «Gulbene» spēlētāji, īpaši – Sergejs Mišins, kas apdāvināja partnerus ar lieliskām piespēlēm. Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 3:0 FK «Gulbene» labā. Otrajā puslaikā notika pāris spēlētāju maiņas, un FK «Gulbene» sastāvā izgāja tukumnieks Artis Novickis. Neilgi pēc uznākšanas laukumā A. Novickis atzīmējās ar precīzu sitienu un 15 minūtes pirms spēles beigām uzstādīja spēles gala rezultātu 5:0. Šajā spēlē ar diviem vārtu guvumiem izcēlās jau iepriekš pieminētie A. Novickis un spēlētājs no Horvātijas, kā arī viens precīzs raidījums S. Mišina izpildījumā. FK «Tukuma 2000» sastāvā vēlētos izcelt pussargu Ediju Jokstu, kā arī aizsargu Robertu Balodi.

Komentāri

1. prieks dzirdēt arī jaunumus saistībā ar Gulbeni un nemaz nezināju,ka tur spēlē arī kāds no mūsējiem!
    Tukuma uzdevums jau audzināt jaunos, tā kā rezultāts gan jau bija otrajā plānā..