Raivis Garoza un Klinta Bļusina – Latvijas čempioni

26. maijā Ogrē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā «C» vecuma grupai. Lielisks starts izdevās Kandavas sporta skolas audzēknim Raivim Garozam, kurš izcīnīja čempiona titulu lodes grūšanā ar rezultātu 12,22 m.

Nedaudz nepaveicās Valtam Baumanim, kurš lielā konkurencē (vairāk nekā 60 dalībnieku) izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 4,81 m. Vēl čempionātā Kandavas novadu pārstāvēja V. Kuzmicka, D. Grauzermane un Edgars Staris. Jauniešus trenē A. Gross un I. Matīss.
Tukuma Sporta skolas audzēkne Klinta Bļusina visātrāk veica 100 m distanci (13,45). Viņai arī bronzas medaļa tālumā – 4,36 m. Augstlēkšanā 3. labāko rezultātu sasniedza Patrīcija Kalniņa – 1,40 m. Atzīstami startēja arī Krists Gabaliņš, kurš ieguva bronzas godalgu tāllēkšanā (4,87 m).