Raivo Zvaigzne

Policisti sadraudzības hokeja spēlē piekāpjas «Veļķiem»

Svētdien, 7. decembrī, Tukuma ledus hallē notika sadraudzības hokeja spēlē starp Valsts policijas Zemgales reģiona hokeja komandu un Tukuma komandu «Veļķi». Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:4 komandas «Veļķi» labā.

Svētdien, 7. decembrī, Tukuma ledus hallē notika sadraudzības hokeja spēlē starp Valsts policijas Zemgales reģiona hokeja komandu un Tukuma komandu «Veļķi». Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:4 komandas «Veļķi» labā.

Pašā spēles sākumā vadībā izvirzījās policisti, bet «Veļķi» rezultātu drīz vien izlīdzināja (1:1). Tad atkal Tukuma policistu maiņa izvirzīja policistus vadībā, tomēr «Veļķi» izlīdzināja rezultātu, un pēdējās sacensību minūtēs rezultāts atkal bija neizšķirts (4:4) Tomēr atlikušajās minūtēs meistarīgāki izrādījās «Veļķu» hokejisti.

VP Zemgales komanda gatavojas Iekšlietu ministrijas hokeja turnīram, kas notiks 2015. gada pavasarī, un šādas spēles ar meistarīgiem pretiniekiem ļoti labi palīdz sagatavoties atbildīgajām sacensībām. «Veļķu» komandā spēlēja: Juris Gunte, Juris Vilmanis, Māris Gailītis, Ģirts Hildebrants, Andis Gruzniņš, Juris Zeidenbergs, Andis Dūniņš, Egils Zariņš, Dzintars Lagzdiņš, tēvs un dēls Ģirts un Sandris Būmeisteri, Jānis Jansons, brāļi Mārtiņš un Raivis Kronbergi. Savukārt «Policistu» komandā no Tukuma spēlēja Guntars Vilmanis, Rolandas Dubiniauskas, Raivo Zvaigzne, Ainārs Vitauskis, Ainis Jaunītis, Arvis Bautra, Juris Kožeurovs un vārtsargs Mareks Čuhnovs.