Tukuma Sporta skola

Panākumi Latvijas čempionātā jaunākā vecuma grupā ložu šaušanā

9. decembrī Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts jaunākajā vecuma grupā. Šaušanā ar pneimatisko pistoli vingrinājumā «PP-30» nepārspētas palika Tukuma Sporta skolas audzēknes Rūta Leila Spriņģe, kura izcīnīja 1. vietu

9. decembrī Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts jaunākajā vecuma grupā. Šaušanā ar pneimatisko pistoli vingrinājumā «PP-30» nepārspētas palika Tukuma Sporta skolas audzēknes Rūta Leila Spriņģe, kura izcīnīja 1. vietu, un Annija Rupeika, kura, tikai pa vienu punktu atpaliekot no pirmās vietas, ierindojās 2. vietā. Zēnu konkurencē ar mazkalibra pistoli vingrinājumā «MP-30» Ralfs Tīrums izcīnīja 3. vietu. Kopvērtējumā tukumnieku pistoļu komanda izcīnīja 3. vietu. Vēl pistoļu vingrinājumos Tukuma Sporta skolas komandu pārstāvēja Ketija Zaņģe, Endijs Anšics un Roberts Suitums. Audzēkņus startiem sagatavoja un rezultātus apkopoja Tukuma Sporta skolas trenere Liene Žukauska.