FK «Tukums 2000/TSS» nokļūst līgas līderos/FOTO/

FK «Tukums 2000/TSS» komanda 2. jūnijā veiksmīgi aizvadījusi pirmo mājas spēli komanda.lv pirmās līgas čempionātā, kurā ar rezultātu 5:1 uzveikusi Preiļu BJSS.

Spēlei sākoties, jau otrajā minūtē pēc veiksmīga stūra sitiena viesu vārtsargu pārsteidza Kristers Eduards Švāns, tādējādi izvirzot tukumniekus vadībā. Spītējot bīstamiem pretuzbrukumiem, pirmā puslaika lielākā daļa spēles laika aizritēja Preiļu BJSS laukuma pusē, kas puslaika pašā izskaņā piespieda viesus kļūdīties un nopelnīt 11 m soda sitienu, kuru vēlāk realizēja Pāvels Pilāts.

Spēles otrā puslaika sākumā viesi mēģināja izdarīt spiedienu uz FK «Tukums 2000/TSS» aizsardzību, kas vainagojās ar vieniem gūtiem vārtiem. Mājiniekiem uzbrūkot, Preiļu BJSS divas reizes pārkāpa noteikumus soda laukumā, kas nozīmēja vēl divus 11 m soda sitienus tukumnieku izpildījumā. Abus sitienus realizēja ukraiņu izcelsmes futbolists Deniss Gatsko. Redzot, ka spēles liktenis jau ir izlemts, 84. minūtē uz laukuma tika laists rezerves spēlētājs Rūdolfs Salmiņš, kurš ar pirmo pieskārienu bumbai pielika punktu spēlei un guva savus pirmos vārtus čempionātā. Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:1 tukumnieku labā, kas nozīmēja pakāpšanos par vienu vietu augstāk, tādējādi nokļūstot turnīra tabulas līderpozīcijā.

FK «Tukums 2000/TSS» nākamo spēli aizvadīs šo sestdien, 9. jūnijā, 17.00, kad Tukumā uzņems spēcīgo Rēzeknes FA/BJSS komandu.