Trešdiena, 2019. gada 20. marts
Made, Irbe
Foto: Baiba Reinsone

Slampes centrā nozāģē simtgadīgu koku

Twitter
FaceBook
print
2016. gada 25. aprīlis 11:13

Jautā lasītājs:Slampes centrā sakarā ar vecā bērnudārza ēkas sakopšanu ir nocirsta arī simtgadīga liepa, kas, manuprāt, nebija traucēklis tālākajiem darbiem. Vai šie ciršanas darbi ir saskaņoti ar vajadzīgajām institūcijām?

Slampes pagasta padomes pārvaldniece Dace Pole apgalvoja, kas viss esot saskaņots ar Tukuma domes koku komisiju, jo nevienu koku bez atļaujas nozāģēt nedrīkstot. Līdz Slampes pagasta padomei ir nonākusi ziņa, ka visas darbības šajā gadījumā esot saskaņotas.

Jautājums par koku ciršanu Slampē skatīts iepriekšējā Tukuma novada domes vides komisijas sēdē, kur saņemts iesniegums no zemes īpašnieka SIA «Dekšņi»par  konkrēto koku nozāģēšanu. Tika dota atļauja nocirst visus kokus, kas ir ap renovējamo māju un tostarp arī viena liepa sakarā ar piebraucamā ceļa izbūvi.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. andris teica:

  Kā mēs mīlam otru tiesāt… Nu kā jau Latvieši… vau vau… 😀

 2. D teica:

  Dace Pole jaunā priekšniece dara ko grib! Gan jau Zarinš un Volfs atlav vai lika nozāgēt! Kam gan traucēja tas koks! Celu jau varēja 2 metrus tãlãk uzbūvēt!

 3. vaaks teica:

  eksperti izteicaas, : “manuprāt netraucēja” , a manuprāt traucēja, un ko nu?

 4. Juris teica:

  TAS IR VANDĀLISMS UN NOZIEGUMS! Kaut kas TĀDS ir iespējams tikai kādā atpalikušā Krievijas nomalē! Grūti iedomāties, ka tas notiek kādā ES valstī. Bijušie kolhoza mehanizatori kā 20 gadus atpakaļ sagrābās varu šajā nomalē – Tukuma novadā, tā arī aizrīdamies no kukuļiem, nemainīgi palikuši vienšūņu līmenī. Par šo nodarījumu videi Slampes pagasta pārvaldei jāatbild!!!!!!!!!

  • tukumnieks teica:

   Tukumā arī tas ir normāli. Parasti visbiežāk Tukumā koku ciršanu nesaskaņo, vieglāk paņem un nocirst un tad samaksā sodu. Izskatās, ka šis gadījums pa brīnumu it kā esot bijis skaņots, tā kā viss ir likumīgi.

  • opā teica:

   atved uz savu sūnu ciemu laimes lāci, un priecājies, jo ja kāds ko grib darīt un uzlabot tas ir noziegums.

  • VVV teica:

   Juri laikam neesi redzējis sakoptu vidi?Paciemojies Ventspilē.Piegriez uzmanību sakoptajiem kokiem, košumkrūmiem.Salīdzini ar Slampes kroplajām ābelēm,bumbierēm gar Slampes galveno ceļu.

 5. lol teica:

  Ak nē, tika nozāģēts 100 gadu vecs, skābekli neražojošs un trūdošs koks!! Degs elles liesmās šie alkatīgie barbari! Sorosoīdi!

 6. bite teica:

  neko nedara slikti, kad dara atkal slikti, tā ir tikai Slampē!

 7. Cukurs-Zuckerman teica:

  Simtgadīgs koks ,kuram labi ja 50 gadi?
  Lai šausmīgāk izklausītos varēja tak rakstīt: nozāģē tūkstošgadīgu seno zemgaļu upurliepu.

 8. visdaris teica:

  Vai Tukuma Dome Poli beidzot neatstādinās no amata?

 9. >opā teica:

  ja uzlabot kādam analfabētam nozīmē nocirst, tad opā! opā! tavam smadzeņu podiņam

 10. nu kāpēc teica:

  jautājums avīzei:
  kāpēc nevar uzrakstīt, ka šis grausts beidzot tiks savests kārtībā, būs jauns veikals Slampeniekiem un nebūs bomžu perēklis…..
  pirms rakstīt ka simtgadīga liepa papētiet cik patiesībā gadīga – to mācīja skolā, paskaitot celmam gadskārtu riņķus…..

 11. Zuckerman, ko krāmējies ar pīrādziņiem, teica:

  3 gadi par nelikumīgu pisķiku uzglabāšanu! Mediji ziņo, ka Tukuma un Kandavas novados aizturētas personas, kas nelegāli uzglabājušas ieročus iespeidīgos apjomos. Atklātas pat slēptuves mežā. Tēma tev ar ko parādīt iekšas! Sāc malt pūdercukuru.

 12. Pēdējā laikā teica:

  Pēdējā laikā tikai un vienīgi vienas negācijas. Varbūt ir vērts sākt uzsvērt labo, kas notiek šajā pagastā. Sen nekas nav publicēts ne par pasākumiem, ne par talku, ne par visu pārējo pagasta dzīvi. Un tiešām rakstīt, ka beidzot ciemata centrs izskatīsies sakoptāks, nevis bomžu mitelis.

 13. IngaC teica:

  Mīļie cilvēciņi, nevajag degradēties un iesūnoties, vajag kaut ko jaunu, un tie protestanti varētu labāk ieteikt normālu gājēju celiņu ierīkot Slampē, kā nekā tur dzīvo visu iedzīvotāju bērni, kuri iet uz skolu/bērnudārzu gar ceļa malu. Lūk Jums viela pārdomām!!! Jauku dienu.

 14. caca teica:

  Arí Dzúksté notiek nejédzíbas,gadus atpaka’l izcirta An’sa Lerha Pu’skai’sa parku,itká at’lauts,beigás izrádás,ka neká,bet nu ko darbs padaríts.Taci’nas parká pazuda,tika samazinátas,gar ce’lu arí nav,ir taci’na uz nekurieni.Visur vésturiskais tiek saglabáts,bet mums lúk jatiecas uz ko jaunu,vai jaunais bús labáks par veco.

Pasākumu kalendārs

2019.03.20 | 8:50

Atklātā stunda Tukumā 

2019.03.20 | 13:00

Kino Cērē 

2019.03.20 | 17:00

Dūceņu gatavošana Kandavā 

2019.03.20 | 18:00

«Atvērto durvju» diena Lapmežciema pamatskolā 

2019.03.20 | 19:00

Galda teniss Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool