Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Jaunpils novadā vērtē sakoptākās vietas

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2009. gada 28. augusts 18:51

Jau rakstījām, ka par spīti iedzīvotāju neatsaucībai pagastā tomēr vērtēs sakoptākās sētas jeb sakoptākās dobes, kompostkaudzes un vēlāk – arī dižākos ķirbjus.

Šodien 28. augustā, kopā ar žūriju apbraukājām dažas no tām un, jāsaka, ziediem krīze bijusi nebijusi, jo puķes zied bagātīgi un dobes ņirb neskaitāmās krāsās. Žūrijas locekļi (gan ne pilnā sastāvā): Dzidra Krastiņa (viņa Jaunpilī konsultē zemniekus un kopumā domā par novada attīstību), Elga Valaine (viņa liek plaukt vidusskolas dobēm), Zenta Plezere (aizrautīga dārzniece, gladiolu un liliju kolekcionāre) un Dzintra Augule (arī, protams, dārzkopības entuziaste).
Apstaigāt gan lielākoties nācās jau iepriekš zināmās un agrāk aplūkotas dobes, jo lielīties padarīto līdzīgi, kā citos pagastos, īpaši neviens nevēlas.
Kāds ziedošā dārzā pārvērtis kartupeļu lauku, cits katru dienu apļauj ievērojamas teritorijas, kādam cits piegājiens krāšņuma veidošanā, bet visus vieno vēlme savu apkārtni padarīt skaistāku!
Rezultātus un apkopojumu par redzēto Dz. Krastiņa solīja ziņot septembrī, kad žūrija būs visas iecerētās dobes un kompostkaudzes apskatījusi, tomēr jau iepriekš viņa uzsvēra, ka par uzvarētājiem šajā konkursā nemaz neesot runas, drīzāk – par čaklajiem jaunpilniekiem.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.23 | 14:00

Radošā nodarbība Tukuma bibliotēkā 

2019.04.23 | 16:00

Ilustrāciju zīmēšanas Kandavā 

2019.04.23 | 19:00

Liepājas teātra izrāde Slampē 

2019.04.23 | 19:45

Hokejs Tukumā 

2019.04.23 | 20:00

Basketbols Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool