Tukuma novadā palielinās saslimušo skaits/Papildināts/

Pagājušajā diennaktī Tukuma novadā reģistrēti 112 jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19, un pēdējo divu nedēļu saslimušo kopskaits novadā ir sasniedzis 192 iedzīvotājus, liecina Slimību profilakses un kontroles centra ( apkopotie dati.

Kā secinājusi LETA, tradicionāli visvairāk saslimušo atklāts Rīgā un Daugavpilī. Rīgā pagājušajā diennaktī reģistrēti 397 no jaunajiem inficētajiem, un kopumā 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits galvaspilsētā pašlaik ir 4205 cilvēki.

Savukārt Daugavpilī reģistrēti 117 jauni saslimušie, un kopumā 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits ir 1073 pilsētas iedzīvotāji.

Kopumā pagājušajā diennaktī konstatēti 1367 ar covid-19 saslimšanas gadījumi, 23 personas – mirušas, bet testētas – 11971.

 

Sazinoties ar Tukuma slimnīcas direktori Dzintru Rabkeviču, ‘NTZ’ noskaidroja, ka slimnīcā jau iepriekš Covid-19 ir skāris 40  personas – to vidū ir gan saslimušie, gan arī kontaktpersonas, kuras šobrīd atrodas pašizolācijā. Tiek lēsts, ka jau 5. janvārī lielākā daļa atkal varēs atgriezties darbā. Tāpat ik pa piecām dienām viss personās tiek atkārtoti testēts, lai maksimāli izvairītos no  tā sauktā ‘otrā viļņa’ slimnīcā. Vaicāta, vai esošajā situācijā slimnīca spēj sniegt visus pakalpojumus, direktore skaidro, ka uzņemšanas nodaļa turpina strādāt un palīdzība tiek sniegta. Taču, ņemot vērā, ka šobrīd nav pieejams ķirurgs un traumatologs, uzņemšanas nodaļā tiek izvērtēta katra individuālā situācija un nepieciešamības gadījumā  pacients novirzīts uz citu medicīnas iestādi.

Komentāri

    1. Rauda ir loti daudz saslimuso. Personals tai skaita. Un intrese kapec pa to neraksta NTZ bet tik tadu info sniedz maz. Cilveki staiga pa ielam ar Covid a oa tadu situaciju nezin neviens.

  1. Kāpēc iepriekš netika publicēta informācija, ka daļa no slimnīcas personāla ir Covidpozitīva? Viss bija tikai baumu līmenī! Vai tad tukumniekiem tas ,tomēr, nebija jāzin?

  2. Rauda ir loti daudz saslimuso. Personals tai skaita. Un intrese kapec pa to neraksta NTZ bet tik tadu info sniedz maz. Cilveki staiga pa ielam ar Covid a oa tadu situaciju nezin neviens.

  3. Tur jau ir tā problēma ,ka cilvēki negrib ,lai pret viņiem izturas kā pret idiotiem.Sak davai sadarbosimies,bet taisnību mēs neteiksim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.