Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukuma novada skolēniem – ēdināšanas pabalsts

Tukuma novada domes sēdē 23. decembrī deputāti pieņēma lēmumu ārkārtējās situācijas laikā segt ēdināšanas izdevumus par 2020. gada novembri un decembri tiem bērniem, kas apgūst vispārējās izglītības programmu no 5. līdz 12. klasei un šajā laikā mācījās attālināti. Pabalstu var saņemt bērni, kuru dzīvesvieta deklarēta Tukuma novadā vai arī – viņi mācās Tukuma novada izglītības iestādē un nesaņem citas pašvaldības sniegto atbalstu ēdināšanai.

Pabalsta apmērs ir 23 eiro skolēnam (kopā par abiem mēnešiem) no 7. līdz 12. klasei un 8 eiro skolēnam no 5. līdz 6. klasei (naudas summas apmērs saistīts ar laiku, kādu skolēni mācījās attālināti; 7.-12. klašu skolēni attālināti mācījās daudz ilgāku laiku, nekā 5. un 6. klašu skolēni).

Lai pabalstu saņemtu, bērna likumiskais pārstāvim laikā no 4. janvāra līdz 15. janvārim jāiesniedz iesniegums Tukuma novada izglītības iestādē, kurā bērns mācās, e-klases vidē, kā arī – ja bērns neapgūst vispārējās izglītības programmu Tukuma novada izglītības iestādē, iesniegums ievietojams Tukuma novada Izglītības pārvaldes pasta kastītē Šēseles ielā 3, Tukumā, Tukuma novadā, vai sūtot ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu: [email protected]

Pieteikuma veidlapa atrodama pie Tukuma novada domes lēmuma, kas apskatāms www.tukums.lv, sadaļā “pašvaldība” – domes sēžu protokoli un video – 23. decembra domes sēdē pieņemtie lēmumi – 32. lēmums, 209.-211. lpp.

Interesējoties, vai plānots šādu pabalstu maksāt arī šogad, pašvaldības vadītājs Normunds Rečs skaidroja: tā kā attālinātā mācīšanās turpinās, janvāra finanšu komitejas un domes sēdē noteikti par to tiks lemts.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.