Apelsīns

Tukuma dzīvnieku patversme – piesardzības režīmā

Kad cilvēki arvien tiek mudināti turēties pa gabalu viens no otra, interesējāmies, vai vīruslaiks ieviesis kādas izmaiņas arī Tukuma dzīvnieku patversmes darbā. Tāpat – par šobrīd aktuālo.

Lai pavadas tīras

Kā pastāstīja Simona Grundule, arī dzīvnieku patversmē šobrīd tiek ievēroti atsevišķi piesardzības pasākumi. Proti, lai pēc katras pastaigas nebūtu jādezinficē suņu pavadas, šobrīd un līdz pat ārkārtas situācijas pārtraukumam, iespēja doties pastaigā ar suņiem tiek uz laiku pārtraukta. “Esam četru cilvēku kodols, un šobrīd ar šo uzdevumu tiekam galā paši,” skaidro Simona. Dzīvnieki patversmē gan tāpat tiek nogādāti, bet ar adopciju iedzīvotāji tiek lūgti pagaidīt vēl šīs divas nedēļas, līdz, ļoti iespējams, tik stingri distancēšanās noteikumi vairs nebūs spēkā. Šo laiku, protams, var izmantot lietderīgi – izpētīt pieejamos patversmes iemītnieku foto un laikus sagatavoties mīluļa uzņemšanai ģimenē. “Salabot caurumu voljēros, iztīrīt veco vai uzstādīt jaunu suņu būtu, sagādāt nepieciešamo – īsāk sakot, visu to, ko nereti dara tikai pēc dzīvnieka adopcijas,“ – tā iesaka patversmes pārstāvji.

Gaidot savus īstos

Un, lūk, arī daži mīlošo un gaidošo foto.

Uz māju piedāvājumu cer augumā pavisam nelielā sunīte Dženija, kas ir sešu mēnešus jauna un līdz šim bijis vien negribēts kucēns.

Vien pusgadiņš ir arī rudajam runcim Apelsīnam, bet gads un vēl arvien gribēšana atrasts savus īsto un atbildīgo saimnieku – kaķītei Minnai.

Ne vienkārši mājas, bet, kas svarīgi, – zinošus, pacietīgus un mīlošus saimniekus gaida desmit mēnešus jaunais Gordons. Vispiemērotākā tam būtu sēta ar žogu, bet topošajiem saimniekiem jāņem vērā, ka reiz pa reizei sunim patīkot ierakties zemē un papētīt, kas tad tur apakšā īsti ir…

Visbeidzot patversmē likteņa pavērsienu rezultātā nonākusi arī septiņus gadus jaunā Kņopīte, kurai tiek ķemmēts kažociņš un sastādīta īpaša diēta, lai pie jaunajiem saimniekiem, kad apstākļi to ļaus, var doties jau īpaši sakoptā skatā.

 

Vairāk lasiet otrdienas, 31. marta, laikrakstā ŠEIT=>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.