Viesatās bērnu pašdarbnieku festivālā «Sirdī prieks» /FOTO/

Tā jau ir kā tradīcija vairāku gadu garumā, ka maijā Viesatu kultūras nams rīko bērnu pašdarbnieku festivālu «Sirdī prieks».

Tā jau ir kā tradīcija vairāku gadu garumā, ka maijā Viesatu kultūras nams rīko bērnu pašdarbnieku festivālu «Sirdī prieks». Šogad atraktīvais notikums bija pulcējis septiņus četru pagastu dejotāju, dziedātāju un teātra spēlētāju kolektīvus. Ar īsiem humora pilniem skečiem pasākumu atklāja un arī beidza Remtes pamatskolas 1.-4. klases un 5.– 9. klases teātra pulciņi ar īsizrādēm «Rācenis» un «Matemātika stunda» (vadītāja Vineta Matvijuka). Bet pa vidu ar patiešām lielu atdevi un prieku dejoja Zantes pamatskolas 1.-5. un 6.-9. klašu grupas tautu deju kolektīvi (vadītāja Marita Jekuma), Viesatu kultūras nama bērnu deju kolektīvs «Rotaļnieki» (vadītāja Ilze Buka), Lestenes Tautas nama bērnu tautu deju kolektīvs (vadītāja Linda Jēgere). Skaistas dziesmas izdziedāja Jaunpils kultūras nama bērnu ansamblis «Ķipariņi» (vadītāja Agrita Aleksejenoka), ar dziesmiņu «Silti stari saulītei» aizkustināja mazā Līva no Jaunpils. Kā trīs musketieri ar ģitārām patriotisku dziesmu «Latvijai simts» nospēlēja un nodziedāja Ernests Krišs Grigors, kā arī Rihards un Edvards Kozlovski.
Pēc pasākuma oficiālās daļas bērni varēja doties uz radošo darbnīcu, kur varēja pagatavot skaistas kartiņas, ko pasniegt savām mammām Māmiņu dienā, vai arī vienkārši iet un izdejoties disenītē – kā nekā draudzība bija šīs pasākuma galvenais mērķis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *