Jānis Vītols

«Līvas grupa» Jaunpilī ražo saliekamo māju – «Liveko»

SIA «Līvas grupa» ražo jaunu saliekamo māju – «Liveko». «Liveko» ir otra teju apgūtā standarta māja uzņēmumā. Pirmā patlaban tiek samontēta Zemgalē, Jelgavas apkaimē. Mājai ir 100 m² apdzīvojamās platības.

SIA «Līvas grupa» ražo jaunu saliekamo māju – «Liveko». «Liveko» ir otra teju apgūtā standarta māja uzņēmumā. Pirmā patlaban tiek samontēta Zemgalē, Jelgavas apkaimē. Mājai ir 100 m² apdzīvojamās platības. Cena – ap 50 000 latu.

Komentāri

    1. Varētu konkrētāk aprakstīt, kāpēc tāds viedoklis? Ir zināms par kādām nepilnībām tehnoloģijā, ražošanas procesā?

  1. Man arī logus ļoti nekvalitatīvus uztaisīja. Māju no viņiem būtu pat bīstami ņemt. Atnāksi pēc darba un durvis nevarēsi atvērt, viss sašķiebies un garantija gads.

  2. Jauki, ka kads vipar ko dara. Skaidrs, ka koka mājai dārgāk nebūtu jāmaksā… Pēc maniem aprēķiniem pilnīgi viss kokmateriāls kas nepieciešams mājas sanaglošanai, ja taisa karkaseni 100m2 ir ap 5-6k Ls. Lentveida pamati 1000Ls utt utjp. Ja rokas aug pareiza vieta normali džeki tadu budu sanaglo 2 nedēļās no nulles.

    Vot iekseja apdare + santehnikas un elektribas gan… ja grib labus materialus izmantot un pec 10g netaisit kapitalremntu tad uz tiem 100m2 bus ka minimums 20k, Tā ka , 50 latos var ieklauties.

    Vienigi zel, ka musu LV likumdosana neatbalsta pasrocigu maju buvesanu savam vajadzibam bez liekas birokratijas. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *