Jaunpils vidusskolā tapis video sveiciens Latvijai dzimšanas dienā

Jaunpils vidusskolas bērni, pielāgojoties situācijai valstī, savus sveicienus Latvijai nodod virtuāli. Direktora vietniece audzināšanas darbā – Irēna Martuzāne pastāstīja, ka ideja par šādu video sveicienu radusies pirms divām nedēļām, kad skolotāja Tamāra Juzupa,  sākusi filmēt skatuves runas konkursa dalībniekus.

Izdomājušas, ka dzejoļus varētu papildināt ar vēl kādiem priekšnesumiem, tādēļ rīkojušās un sākušas apzvanīt vecākus un bērnus.  Jaunpils vidusskolā bērni ir talantīgi dažādās jomās un labprāt iesaistījušies video veidošanā  ar dejām, ar dziesmām un dzejas deklamēšanu. Un beigās visus iesūtītos video kopā salika skolotājs, audio un vizuālo mediju mākslas režisors, Juris Grīnfelds.

 

Komentāri

 1. Paldies Jaunpils skolēniem par jaukiem sveicieniem ,mùsu mīļajai Latvijai Dzimšanas dienā! Priecīgus svētkus Jums visiem!!!

 2. Tad nu gan sensācija! Tādus video sveicienus ir saveidojušas gandrīz visas skolas. Tad jau par visām vajag uzrakstīt! Kāpēc tikai par vienu?

 3. Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
  Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers

  1. …”Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva.”
   paskaidro ,lūdzu,skolnieciņ,ko varēja atgūt,ja nekas iepriekš nebija iegūts vai pazaudēts?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *