Jaunpils vidusskolā iekārto telpas četrgadniekiem

Jau informējam, ka 20. augustā Jaunpilī viesojās Tukuma izglītības pārvaldes komisija – vadītāja pienākumu izpildītāja Marita Bērziņa, vecākā speciāliste Laila Ingevica un Sintija Vārpiņa, kas izvērtēja skolas gatavību jaunajam mācību gadam. Jaunpils vidusskola izvietojusies trīs ēkās – mazākie audzēkņi apmeklē pirmsskolas izglītības grupu «Zemenīte», un arī sākumskola ir atdalīta no pārējās skolas saimes.

Pirmā tika apskatīta sākumskolas ēka, kurā jau iepriekšējā gadā un lielā steigā tika iekārtotas četrgadnieku telpas, kam tolaik pietrūka mājīguma. Tādēļ šovasar daudz strādājuši, lai šīs telpas atdzīvinātu; ēdamtelpā uz sienas tapusi veselīga uztura piramīda, par ko esot jāuzslavē audzinātājas, bet guļamtelpa ar multeņu varoņiem uz sienas, pūcītēm uz paklāja un sapņu ķērājiem pie griestiem pārtapusi par īstu miega oāzi. Par zīmējumiem uz sienām esot jāpasakās arī Jaunpils vidusskolas skolniecei Ketijai Keitai Krastiņai, kas strādājusi kopā ar skolotājām. Kā varēja vērot, arī citās telpās veikts kosmētiskais remonts.

 

Pie pirmsskolas grupas «Zemenīte» ēkas direktors J. Liepiņš stāstīja, ka  pirmsskolas bērnu esot daudz – 84, bet rindas vairs praktiski neesot. Un tas, ka tikusi izveidota atsevišķa četrgadnieku grupiņa sākumskolas ēkā, šo situāciju atvieglojusi.

 

Vairāk lasāms otrdienas, 1. septembra, laiKrakstā ŠEIT

Komentāri

  1. Tepas četrgadniekiem-
    Tepas- saīsinājums vārdam TELPAS.
    vai tad laikrakstā korektora nav? Gandrīz katrā nummurā gadās klūdas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *