Jaunpils pils – viens no labākajiem tirgotājiem

20. februārī Rīgā, Eiropas Savienības mājā, konkursā «Latvijas Labākais tirgotājs 2019» tika apbalvoti labākie apkalpošanas sfēras uzņēmumi. Konkursā, kurš norisinās jau 25 gadus, Jaunpils pilis piedalījās pirmo reizi un ieguva uzvarētājas godu.

Kopumā konkursā piedalījušies 145 dalībnieki, un Jaunpilij nācies sacensties gan ar lielveikaliem, gan aptiekām, gan Rīgas viesnīcām. Jaunpils pils direktore Kristīne Liepiņa pastāstīja, ka paši šim konkursam neesot pieteikušies. Tikai pēc tam, kad zvanīts no Latvijas tirgotāju asociācijas, uzzinājuši, ka, pašiem nezinot, esot pārbaudīti. Jā, esot ņemta vērā tirdzniecība kopumā, bet akcents likts tieši uz apkalpošanas kvalitāti. Vēlāk uzzinājuši arī to, ka konkursa vērtētāja piedalījusies gan ekskursijā, gan arī paviesojusies Pils krodziņā.

Jautāta par to, kāds ieguvums ir Jaunpils pilij, iegūstot šādu godalgu, K. Liepiņa skaidroja: “Noteikti lielākais ieguvums ir apliecinājums pašiem darbiniekiem – apliecinājums, ka pakalpojums tiek sniegts kvalitatīvi un viss, ko darām, izdodas un iepriecina mūsu apmeklētājus. Un otrs, protams, ka tā ir iespēja parādīt apkārtējiem iedzīvotājiem un uzņēmumiem, ka mēs turam savu kvalitātes latiņu un ka viss notiek pareizajā virzienā.”

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *