Attēlam ir ilustratīva nozīme

Jaunpils «Brandavās» plāno skursteņu pārmūrēšanu

24. septembrī notika gan apvienotā Jaunpils novada domes komiteju sēde, gan pēc tam arī domes sēde, kurā tika izskatīti 14 darba kārtības jautājumi. Sēdē piedalījās astoņi deputāti: Raivis Pranis, Līga Bierande, Raivo Altenburgs, Velga Pavlovska, Dace Adiņa, Andris Fridrihsons, Arvis Rasa un Jānis Krūmiņš.

 

Jau vasaras sākumā rakstījām par mājām «Brandavas», kuru iedzīvotāji bija satraukušies par mājas jumta slikto stāvokli, precīzāk, problēma bija skursteņos un vecajās jumta korēs, kas gāzās teju uz galvas. Iedzīvotājiem tika solīts, ka viss tiks līdz jaunajai apkures sezonai sakārtots. Un nu arī domes sēdē, visiem deputātiem balsojot, šie darbi arī tika apstiprināti. Domes izpilddirektors Pēteris Baranovskis pastāstīja, ka pašvaldības īpašumā «Brandavas» ir nodrupuši visu piecu dūmvadu gali, bojātas dažas loksnes jumta segumam ap tiem, kā arī nokrituši jumta kores dēļi. Lai sakārtotu mājas skursteņus un bojāto jumtu, esot nepieciešams pārmūrēt un nostiprināt skursteņu galus, kā arī izgatavot un uzstādīt kori un nomainīt bojātās seguma loksnes. Tā kā jumta segums ir sens, tad, lai neradītu vēl lielākus bojājumus jumtam, darbi veicami ar pacēlēja palīdzību. Darbus uzņēmās veikt SIA «Pēkaiņi», ar kuriem sastrādājušies jau iepriekš. Tas neesot lēts prieks, bet, ņemot vērā to, ka jums jau ir novecojis, varot būt situācija, ka jāmaina viss jumts. Tikusi sastādīta tāme un  nepieciešamie līdzekļi visu skursteņu atjaunošanai, stīpu aplikšanai ap tiem, kores nomaiņai, kas nu būšot no skārda, bojāto jumta seguma slokšņu nomaiņai būšot nepieciešami 3 811,01 EUR (t.sk. PVN).

Deputātam Raivo Altenburgam radās jautājums, vai visi izpilddirektora minētie darbi maz palīdzēs atrisināt situāciju? P. Baranovskis skaidroja, ka pēc tam, kad šie darbi tiks izdarīti, iedzīvotāji varēšot savas plītis un krāsnis kurināt. Pa šo laiku gan esot no īrniekiem arī saņemts iesniegums par to, ka mājā nepieciešama plīts pārmūrēšana… Sarunas par šiem darbiem jau esot uzsāktas ar šo pašu sadarbības firmu, lai noskaidrotu, vai nav kāds speciālists, kas to varētu izdarīt.

Vairāk lasiet otrdienas, 6. oktobra, laikrasktā ŠEIT=>

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *