Jaunpilī lemj par nodevām auto veikaliem

29. augustā notika kārtējā domes sēde, kurā tika izskatīti un vienbalsīgi apstiprināti astoņi darba kārtības jautājumi. Vienbalsīgi ”par” tika nobalsots par nomas līguma pagarināšanu uz pieciem gadiem ar bērnu ēdināšanas uzņēmumu IK «Niedres O»,

29. augustā notika kārtējā domes sēde, kurā tika izskatīti un vienbalsīgi apstiprināti astoņi darba kārtības jautājumi. Vienbalsīgi ”par” tika nobalsots par nomas līguma pagarināšanu uz pieciem gadiem ar bērnu ēdināšanas uzņēmumu IK «Niedres O», kā arī par domes priekšsēdētājas Ligitas Ginteres deleģēšanu darbam Eiropas Reģionu komitejā. Tāpat – par grāmatas «Sava ceļa gājējs Matīss Siliņš» (grāmatas atvēršanas svētki notika šīs gada maijā Viesatās) cenu: 10 eiro savējiem , pārējiem – 15 eiro.

Savukārt šaubas dažiem deputātiem bija par jautājumu, kas skar alkohola tirdzniecību auto veikalos – bija jālemj par grozījumiem nodevu iekasēšanā. pēc vairākkārtējām diskusijām domes sēdē tika nobalsots, ka alkoholu auto veikalos oficiāli varēs tirgot, samaksājot pašvaldībai nodevu: 25 eiro mēnesī.

Vairāk lasiet otrdienas, 10. septembra, laikrasktā ŠEIT=>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *