Jaunpilī jauns darbinieks

Šonedēļ darbu novada domē sāk jauna darbiniece jaunā amatā – turpmāk par sabiedriskajām attiecībām Jaunpilī rūpēsies Madara Siliņa.

Šonedēļ darbu novada domē sāk jauna darbiniece jaunā amatā – turpmāk par sabiedriskajām attiecībām Jaunpilī rūpēsies Madara Siliņa.

Iepriekš šajā specialitātē M. Siliņa strādājusi Latvijas Lauksaimniecības Universitātē, bet zināšanas apguvusi – Rīgas Stradiņa Universitātē, kur studējusi sabiedriskās attiecības un Eiropas tiesības. Zināšanas un pieredzi smēlusies arī Amerikas Savienotājās Valstīs, kur pabijusi vēstniecības rīkota projekta ietvaros. Bet nu – atgriezusies savā dzimtajā pusē, M. Siliņa arī te sola sakarus attīstīt gan pašvaldības un iedzīvotāju, gan pagastu starpā un pat starptautiskā mērogā.
"Tuvākie pasākumi – Lielā talka 24. aprīlī, 7. maijā – jāuzņem ārzemju viesi «Comenius» projekta ietvaros. 15. maijā, kad atzīmējam Starptautisko Ģimeņu dienu, varētu notikt ģimeņu sporta spēles," par iecerēm savā tikai otrajā darba dienā stāsta M. Siliņa. Tāpat plānots paplašināt biedrību «Levestes spicie», apvienojot vienā organizācijā Jaunpils un Viesatu jauniešus.
"Šogad iedzīvotāju forumā novērojām, ka novadā ir tiešām daudz jaunu, izglītotu cilvēku un reiz pa reizi ir vērtīgi sanākt kopā, iedrošināt darbiem, kas vienam pašam varbūt nav pa spēkam," uzsver M. Siliņa. Pirmā tikšanās jauniešiem pēc foruma notiks jau 24. aprīlī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *