Baiba Reinsone

Jaunpilī atklāj jauno ceļu uz Dobeli

29. septembrī daudzviet Latvijā uz nebēdu tika svinēta Miķeļa diena, kas lielākai daļai asociējas ar dažādu lauku labumu iegādi un izklaidi gadatirgos un tirdziņos. Jā, un arī Jaunpilī, kā jau ierasts, ļaudis no malu malām – gan tirgotāji, gan pircēji – tikās pils laukumā, lai kārtīgi izbaudītu šo tradīciju. Šogad gan nebija kādas Jaunpilī jau ierastas tirgus nodarbes – tirgus dalībnieku dižošanās ar brangi augušiem pašmāju labumiem. Tomēr šis gads bija īpašs ar to, ka līdztekus tirgum šajā dienā risinājās arī vairāki citi svarīgi un pat ilgi gaidīti notikumi.

Viens no lielākajiem notikumiem, par kuru priecājās un ko atbalstīja ļoti daudzi Jaunpils iedzīvotāji, bija  jaunā asfalta ceļa Jaunpils – Annenieki atklāšana. Darbi šī ceļa posmā tika uzsākti aprīlī un to laikā atjaunoti nepilni 4,4 km ceļa. Darbu ietvaros tika izbūvēts šķembu un smilts pamats un ieklāts divu kārtu asfalta segums. Nu ceļš ir gan  platāks, gan augstāks. Būvdarbus veica SIA «Saldus ceļinieks» un to kopējās izmaksas ir 2,9 miljoni eiro.

Ceļš tika atklāts pie «Kaulaiņu» māju ceļgala, kur visi sanākušie nepacietīgi gaidīja mirkli, kad oficiāli – pēc lentas pārgriešanas – varēs teikt «Ceļš ir pabeigts un atklāts».

Vairāk lasiet otrdienas, 2. oktobra, laikrakstā ŠEIT=>

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *